CPT
HCSJ
6
7
finalitzat
+info
Ale B
CLS
HCSJ
-
-
Diu 23
12:00
Fem
HCS
HCSJ
2
2
finalitzat
+info
Inf B
CSP
HCSJ
4
0
finalitzat
+info
Inf C
HCSJ
CC-LSEM
5
3
finalitzat
+info
Jún
HPT
HCSJ
5
5
finalitzat
+info
Juv B
HCSJ
MDR2
-
-
Dim 25
22:00
2CA
UB
HCSJ
-
-
Diu 23
12:30
3CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 30/03 Dis 18:30 IGUALADA HC B 5 - 1 GIRONA Citylift CH A
13 31/03 Diu 17:00 CP CALAFELL A 5 - 2 CP VOLTREGÀ D
13 30/03 Dis 15:30 CP VOLTREGÀ A 5 - 3 HC SANT JUST A
13 30/03 Dis 10:15 CE NOIA Freixenet A 9 - 3 HC PALAU PLEGAMANS B
ALEVÍ Grup P4 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 30/03 Dis 19:00 CH JUNEDA A 10 - 0 HC SANT JUST B
13 30/03 Dis 18:00 CP TARADELL B 2 - 8 CH MOLLERUSSA Previntegral A
13 31/03 Diu 10:00 CP VILANOVA A 5 - 6 BARÇA Lassa
13 31/03 Diu 11:30 REUS DEPORTIU A 10 - 0 CH JUNEDA D
BCN Benjamí C10 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 30/03 Dis 16:00 CP RODA 4 - 1 LA SALLE BONANOVA B
12 30/03 Dis 11:00 CP SANT RAMON A 1 - 5 CE ARENYS DE MUNT B
12 31/03 Diu 19:10 HC SANT JUST B 5 - 5 CP CORBERA B
BCN Benjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 29/03 Div 20:30 CP VIC C 1 - 3 CP MANLLEU C
12 31/03 Diu 10:00 HC SANT JUST A 7 - 0 CAPELLADES HC B
12 31/03 Diu 10:00 UEH BARBERÀ A 6 - 1 HC SENTMENAT B
BCN PB-Iniciació P4 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 30/03 Dis 10:00 PHC SANT CUGAT A 3 - 0 HC SANT JUST
12 31/03 Diu 10:00 CH MATARÓ 1 - 3 CH RIPOLLET A
12 30/03 Dis 17:30 MOLLETHC A 3 - 1 CE NOIA Freixenet A
12 31/03 Diu 16:30 CP TORRELLES 3 - 0 CT BARCINO
BCN Prebenjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 31/03 Diu 09:00 HC SFERIC 0 - 3 CP SANT RAMON A
12 31/03 Diu 16:00 MOLINS DE REI 2015 0 - 3 CLUB OLESA PATÍ B
12 31/03 Diu 11:30 CERDANYOLA CH B 2 - 2 HC PALAU PLEGAMANS E
BCN Prebenjamí C5 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 31/03 Diu 12:00 CP SANT JOSEP BADALONA 3 - 0 RIBES CP
12 31/03 Diu 11:15 HC SANT JUST B 2 - 1 CALDES Recam Làser B
12 30/03 Dis 14:45 CE CORNELLÀ 0 - 3 CP SANT CELONI A
BCN Prebenjamí P1 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 30/03 Dis 17:30 CHP SANT FELIU A 0 - 3 CP VOLTREGÀ A
12 31/03 Diu 12:30 CP TORDERA A 3 - 2 HC SANT JUST A
12 30/03 Dis 10:00 CALDES Recam Làser C 0 - 3 CP VILANOVA A
12 30/03 Dis 09:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 2 - 1 JESUÏTES SARRIÀ A
C.CATALANA JÚNIOR (E1)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 02/04 Dim 22:00 CP VIC B 4 - 2 G.E. i E.G.
FEM14 - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 30/03 Dis 11:00 CE VENDRELL 13 - 7 HC SANT JUST
12 30/03 Dis 12:00 CH VILA-SANA 5 - 8 CH PALAFRUGELL
12 30/03 Dis 18:00 HOQUEI BANYOLES 0 - 1 CH CASTELLET
12 30/03 Dis 16:00 PHC SANT CUGAT 0 - 5 CHP SANT FELIU
INFANTIL Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 30/03 Dis 16:45 CAPELLADES HC 5 - 3 HC SANT JUST A
13 30/03 Dis 13:30 CE VENDRELL A 2 - 6 CP TORDERA A
13 30/03 Dis 11:15 CP VILANOVA A 4 - 2 BARÇA Lassa
13 30/03 Dis 11:15 CE NOIA Freixenet A 1 - 1 REUS DEPORTIU
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 29/03 Div 21:30 IGUALADA HC A 0 - 1 HC SENTMENAT D
13 30/03 Dis 20:30 HC SANT JUST 3 - 7 BARÇA Lassa
13 31/03 Diu 12:55 REUS DEPORTIU 4 - 2 CP MANLLEU B
13 29/03 Div 21:15 CERDANYOLA CH A 3 - 2 CE VENDRELL A
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 31/03 Diu 18:05 HC SANT JUST 3 - 0 HC ALPICAT
12 31/03 Diu 16:00 CHP BIGUES I RIELLS A 3 - 1 CERDANYOLA CH
8 31/03 Diu 11:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 3 - 0 HC ALPICAT
11 31/03 Diu 09:00 CH MATARÓ 2 - 1 CP TORRELLES
12 31/03 Diu 17:30 CP TORRELLES 0 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
NCAT PlayOff I
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 31/03 Diu 12:30 SHUM Frit Ravich 3 - 2 CP FOLGUEROLES
1 31/03 Diu 19:30 CH JUNEDA-LLEIDA 3 - 5 CN REUS PLOMS
1 31/03 Diu 16:05 HC SANT JUST 4 - 6 CPH OLOT
1 30/03 Dis 12:45 CE NOIA Freixenet 1 - 3 CP MANLLEU
1 31/03 Diu 12:15 CERDANYOLA CH 4 - 7 RIPOLLET Serveis Immobiliaris
1 31/03 Diu 12:30 CH VILA-SECA 2 - 7 CALDES Recam Làser
1 31/03 Diu 16:05 HC SENTMENAT 5 - 4 CAPELLADES HC
1 31/03 Diu 18:30 HC PIERA 6 - 3 G.E. i E.G.
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
25 31/03 Diu 17:30 CH LLORET 3 - 5 CH RIPOLLET
25 30/03 Dis 19:45 HC PALAU PLEGAMANS 3 - 3 MOLLETHC A
25 30/03 Dis 12:00 CH SANTA PERPÈTUA 1 - 7 CH CASTELLET
25 30/03 Dis 19:45 CALDES Recam Làser 3 - 3 HC SFERIC
25 31/03 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 6 - 9 HC SANT JUST B
25 31/03 Diu 12:45 CERDANYOLA CH B 5 - 4 CP CENTELLES
25 30/03 Dis 17:00 UEH BARBERÀ B 3 - 3 FD CASSANENC
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
25 31/03 Diu 13:30 FC MARTINENC 4 - 1 JESÚS, MARIA I JOSEP
25 29/03 Div 21:00 CT BARCINO 3 - 8 UE HORTA
25 30/03 Dis 20:30 CP MASQUEFA 4 - 4 CE CORNELLÀ
25 31/03 Diu 12:30 HC SANT JUST A 6 - 2 HC MONTBUI
25 29/03 Div 20:45 CLUB OLESA PATÍ 3 - 8 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net