CPT
HCSJ
6
7
finalitzat
+info
Ale B
CLS
HCSJ
1
5
finalitzat
+info
Fem
HCS
HCSJ
2
2
finalitzat
+info
Inf B
CSP
HCSJ
4
0
finalitzat
+info
Inf C
HCSJ
CC-LSEM
5
3
finalitzat
+info
Jún
HPT
HCSJ
5
5
finalitzat
+info
Juv B
HCSJ
MDR2
-
-
finalitzat
+info
2CA
UB
HCSJ
5
6
finalitzat
+info
3CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ OR Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/11 Diu 12:45 HC SANT JUST A 5 - 2 CP VOLTREGÀ C
8 02/11 Dis 12:00 CH SANTA PERPÈTUA A 4 - 3 CP CORBERA A
8 02/11 Dis 18:15 CH JUNEDA A 12 - 4 CP SANT CELONI A
ALEVÍ PLATA Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 02/11 Dis 9:30 LA SALLE BONANOVA 2 - 5 CH CLARET
7 02/11 Dis 16:30 HC SANT JUST B 19 - 2 CP SANT JOSEP BADALONA
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 02/11 Dis 10:30 CPI LA SAGRERA 0 - 10 CERDANYOLA CH
8 03/11 Diu 10:00 HC PALAU PLEGAMANS B 8 - 1 PHC SANT CUGAT
8 03/11 Diu 10:30 HC SANT JUST 3 - 12 IGUALADA FEMENI HCP A
8 02/11 Dis 10:45 CP MANRESA 1 - 5 LLEIDA LLISTA
8 03/11 Diu 15:30 CH VILA-SANA 3 - 3 FC MARTINENC
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/11 Diu 11:30 HC SANT JUST 0 - 6 CH VILA-SANA
8 03/11 Diu 18:30 CH CASTELLET - CP TORRELLES
8 02/11 Dis 11:15 PHC SANT CUGAT 3 - 4 CERDANYOLA CH
7 02/11 Dis 10:00 CH CLARET 0 - 4 HC ALPICAT
8 02/11 Dis 12:00 CP MANRESA 0 - 9 REUS DEPORTIU
8 03/11 Diu 18:00 CE VENDRELL - CH CLARET
INFANTIL OR Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/11 Diu 10:00 CERDANYOLA CH B 2 - 8 CERDANYOLA CH A
8 03/11 Diu 12:15 CP TORRELLES A 4 - 3 CP VOLTREGÀ A
INFANTIL PLATA Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 02/11 Dis 17:45 HC SANT JUST C 3 - 5 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou D
7 02/11 Dis 11:30 CPI LA SAGRERA B 2 - 4 CP SANT JOSEP BADALONA A
JÚNIOR OR Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 02/11 Dis 10:30 CH SANTA PERPÈTUA 11 - 5 CP TARADELL
7 03/11 Diu 11:15 CH SANTA PERPÈTUA 5 - 1 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
8 03/11 Diu 12:00 HC SENTMENAT B 2 - 3 HC SANT JUST
8 02/11 Dis 15:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 3 - 8 CE VENDRELL A
JUVENIL OR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/11 Diu 12:45 CN REUS PLOMS 8 - 4 CHP BIGUES I RIELLS
8 02/11 Dis 18:30 CP MONJOS 3 - 8 HC SANT JUST A
JUVENIL PLATA Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 02/11 Dis 11:00 CP MASQUEFA 3 - 3 HC SANT JUST B
7 03/11 Diu 16:30 HOQUEI FIGUERES - PHC SANT CUGAT C
7 02/11 Dis 19:30 HC SFERIC 8 - 1 HC SENTMENAT C
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 07/11 Dij 21:30 CP CUBELLES 1 - 8 CP VILAFRANCA Capital del Vi
8 03/11 Diu 12:30 MOLINS DE REI 2015 6 - 6 CP CUBELLES
8 03/11 Diu 13:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi 4 - 3 CP SITGES Regarsa.com
8 02/11 Dis 19:00 CAMBRILS CH 3 - 4 HC SANT JUST
8 02/11 Dis 19:30 CP RIUDEBITLLES 10 - 3 SH CASAL L`ESPLUGA
8 03/11 Diu 19:45 RIBES CP - CH RIPOLLET
8 01/11 Div 22:15 CH VILA-SECA 2 - 2 CP VILANOVA

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net