CEAM
HCSJ
-
-
Diu 19
11:00
Ale B
HCSJ
HCS
-
-
Diu 19
16:15
Ale A
CC
HCSJ
-
-
Diu 19
10:00
Pre B
HCSJ
CPV
-
-
Dis 18
15:15
Pre C
HCSJ
HPP
-
-
Diu 19
13:00
Ben B
JS
HCSJ
-
-
Dis 18
10:30
Ben C
HCSJ
FCM
-
-
Dis 18
12:45
Ben A
HCSJ
CHM
-
-
Diu 19
17:30
3CA A
HCSJ
CC
-
-
Dis 18
19:45
3CA B
HCSJ
CHVS
-
-
Dis 18
14:00
Fem
HCA
HCSJ
-
-
Dis 18
10:30
Fem
CSJB
HCSJ
-
-
Dis 18
12:30
Inf A
IHC
HCSJ
-
-
Dis 18
15:30
Inf B
HCSJ
CC
-
-
Dis 18
11:30
Inf C
CEN
HCSJ
-
-
Diu 19
12:30
Jún
CPV
HCSJ
-
-
Dis 18
11:45
Juv B
CPT
HCSJ
-
-
Dis 18
16:45
Juv A
CVCdV
HCSJ
-
-
Diu 19
13:15
OK2
CHPA
HCSJ
-
-
Div 17
21:45
2CA

Agenda Visitant - Temporada 2019/2020

gener

JORNADA SETMANA 01
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Júnior 04/01/20 Dis 11:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 02
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3CAT B 11/01/20 Dis 11:15 CH CLARET HC SANT JUST B
Fem11 11/01/20 Dis 17:30 CP RIUDEBITLLES HC SANT JUST
Benjamí B 12/01/20 Diu 11:00 CHP BIGUES I RIELLS A HC SANT JUST B
Infantil C 12/01/20 Diu 11:10 CEH SABADELL HC SANT JUST C
Fem15 12/01/20 Diu 12:00 IGUALADA FEMENI HCP A HC SANT JUST
2CAT 12/01/20 Diu 12:00 CP CUBELLES HC SANT JUST
Prebenjamí A 12/01/20 Diu 16:30 CHP BIGUES I RIELLS A HC SANT JUST A
Benjamí A 12/01/20 Diu 17:00 CLUB OLESA PATÍ A HC SANT JUST A
Prebenjamí B 12/01/20 Diu 17:30 CP TORDERA B HC SANT JUST B
3CAT A 12/01/20 Diu 18:00 CH MATARÓ HC SANT JUST A
JORNADA SETMANA 03
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT 17/01/20 Div 21:45 CHP AMPOSTA HC SANT JUST
Fem15 18/01/20 Dis 10:30 HC ALPICAT HC SANT JUST
Benjamí C 18/01/20 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ B HC SANT JUST C
Juvenil B 18/01/20 Dis 11:45 CP VILANOVA A HC SANT JUST B
Infantil A 18/01/20 Dis 12:30 CP SANT JOSEP BADALONA A HC SANT JUST A
Infantil B 18/01/20 Dis 15:30 IGUALADA HC B HC SANT JUST B
Juvenil A 18/01/20 Dis 16:45 CP TARADELL B HC SANT JUST A
Prebenjamí B 19/01/20 Diu 10:00 CP CORBERA A HC SANT JUST B
Aleví B 19/01/20 Diu 11:00 CE ARENYS DE MUNT B HC SANT JUST B
Júnior 19/01/20 Diu 12:30 CE NOIA Freixenet A HC SANT JUST
OK23 19/01/20 Diu 13:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 04
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Benjamí A 25/01/20 Dis 10:30 CP VIC A HC SANT JUST A
Benjamí C 25/01/20 Dis 12:00 HF SANT JOSEP SS B HC SANT JUST C
Juvenil B 25/01/20 Dis 18:45 CAMBRILS CH HC SANT JUST B
Prebenjamí C 26/01/20 Diu 10:00 CH CLARET B HC SANT JUST C
Aleví A 26/01/20 Diu 10:30 CH SANTA PERPÈTUA C HC SANT JUST A
Infantil C 26/01/20 Diu 16:00 SHUM Frit Ravich HC SANT JUST C
Fem15 26/01/20 Diu 18:00 CE VENDRELL HC SANT JUST

febrer

JORNADA SETMANA 05
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí A 01/02/20 Dis 15:00 HF SANT JOSEP SS B HC SANT JUST A
Prebenjamí B 01/02/20 Dis 16:30 CH RIPOLLET B HC SANT JUST B
Júnior 01/02/20 Dis 16:40 CERDANYOLA CH B HC SANT JUST
Infantil A 02/02/20 Diu 00:00 CE NOIA Freixenet B HC SANT JUST A
Juvenil A 02/02/20 Diu 13:00 CH MOLLERUSSA Previntegral HC SANT JUST A
3CAT A 02/02/20 Diu 13:30 CERDANYOLA CH HC SANT JUST A
OK23 02/02/20 Diu 19:30 PHC SANT CUGAT HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 06
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Fem11 08/02/20 Dis 00:00 CPI LA SAGRERA HC SANT JUST
Prebenjamí B 08/02/20 Dis 00:00 CH LES FRANQUESES A HC SANT JUST B
Benjamí A 08/02/20 Dis 12:15 UE LA GARRIGA A HC SANT JUST A
Benjamí C 08/02/20 Dis 12:45 CHP SANT FELIU B HC SANT JUST C
Benjamí B 08/02/20 Dis 18:00 CP RODA A HC SANT JUST B
Infantil B 09/02/20 Diu 10:30 CP VILANOVA B HC SANT JUST B
Aleví A 09/02/20 Diu 10:30 CP VIC B HC SANT JUST A
Aleví B 09/02/20 Diu 11:45 CP VIC A HC SANT JUST B
Prebenjamí A 09/02/20 Diu 12:00 MOLLETHC B HC SANT JUST A
Infantil C 09/02/20 Diu 16:15 HOQUEI FIGUERES B HC SANT JUST C
Juvenil B 09/02/20 Diu 17:45 CP MANLLEU B HC SANT JUST B
Fem15 09/02/20 Diu 19:00 PHC SANT CUGAT HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 07
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí C 15/02/20 Dis 09:30 CHP MARTORELL HC SANT JUST C
Benjamí B 15/02/20 Dis 10:30 CHP MARTORELL HC SANT JUST B
Infantil A 15/02/20 Dis 16:30 HC RIPOLL HC SANT JUST A
3CAT B 15/02/20 Dis 20:30 CP MASQUEFA HC SANT JUST B
2CAT 16/02/20 Diu 00:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi HC SANT JUST
Juvenil A 16/02/20 Diu 11:00 CP CUBELLES HC SANT JUST A
Benjamí A 16/02/20 Diu 13:30 CERDANYOLA CH B HC SANT JUST A
Júnior 16/02/20 Diu 19:00 CP MANLLEU C HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 08
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Aleví B 22/02/20 Dis 15:00 CP TORDERA HC SANT JUST B
Aleví A 22/02/20 Dis 15:30 CP CALAFELL A HC SANT JUST A
Juvenil B 22/02/20 Dis 16:30 HP TONA HC SANT JUST B
Infantil B 23/02/20 Diu 00:00 HC SENTMENAT B HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 09
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Fem15 29/02/20 Dis 10:30 CH VILA-SANA HC SANT JUST
Prebenjamí B 29/02/20 Dis 10:30 CP CENTELLES HC SANT JUST B
Júnior 29/02/20 Dis 13:00 REUS DEPORTIU HC SANT JUST
Infantil A 29/02/20 Dis 16:30 UE HORTA C HC SANT JUST A
Juvenil A 29/02/20 Dis 18:00 CH CADI HC SANT JUST A
Juvenil B 29/02/20 Dis 19:00 CP RODA HC SANT JUST B
Prebenjamí A 29/02/20 Dis 20:00 CT BARCINO A HC SANT JUST A

març

JORNADA SETMANA 09
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Fem11 01/03/20 Diu 00:00 IGUALADA FEMENI HCP A HC SANT JUST
Benjamí C 01/03/20 Diu 00:00 HC PIERA B HC SANT JUST C
Aleví B 01/03/20 Diu 00:00 CP JONQUERENC B HC SANT JUST B
Infantil B 01/03/20 Diu 12:45 CP MASQUEFA HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 10
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Benjamí C 07/03/20 Dis 00:00 CP MANRESA C HC SANT JUST C
Infantil C 07/03/20 Dis 12:45 CH CLARET B HC SANT JUST C
2CAT 07/03/20 Dis 19:30 CP RIUDEBITLLES HC SANT JUST
Aleví A 08/03/20 Diu 00:00 HC SENTMENAT B HC SANT JUST A
JORNADA SETMANA 11
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí B 14/03/20 Dis 00:00 CH RIPOLLET C HC SANT JUST B
Benjamí B 14/03/20 Dis 11:30 HC PALAU PLEGAMANS C HC SANT JUST B
Júnior 14/03/20 Dis 15:30 CP VIC A HC SANT JUST
Infantil A 14/03/20 Dis 17:30 CH OLOT B HC SANT JUST A
3CAT A 14/03/20 Dis 19:30 MOLLETHC HC SANT JUST A
Fem11 15/03/20 Diu 00:00 CERDANYOLA CH HC SANT JUST
Fem15 15/03/20 Diu 00:00 CERDANYOLA CH HC SANT JUST
Benjamí A 15/03/20 Diu 00:00 FC MARTINENC A HC SANT JUST A
Prebenjamí C 15/03/20 Diu 00:00 CP MASQUEFA C HC SANT JUST C
Juvenil A 15/03/20 Diu 10:30 CALDES Recam Làser C HC SANT JUST A
Prebenjamí A 15/03/20 Diu 10:30 CP SANT JOSEP BADALONA HC SANT JUST A
JORNADA SETMANA 12
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí C 21/03/20 Dis 00:00 HC PIERA B HC SANT JUST C
Benjamí B 21/03/20 Dis 11:15 HC SENTMENAT HC SANT JUST B
3CAT A 21/03/20 Dis 17:00 SD ESPANYOL HC SANT JUST A
3CAT B 22/03/20 Diu 00:00 CP VILANOVA HC SANT JUST B
Juvenil B 22/03/20 Diu 00:00 FD CASSANENC HC SANT JUST B
Infantil B 22/03/20 Diu 00:00 HC ALPICAT HC SANT JUST B
Aleví B 22/03/20 Diu 00:00 CH SANTA PERPÈTUA D HC SANT JUST B
Aleví A 22/03/20 Diu 10:30 CALDES Recam Làser C HC SANT JUST A
Infantil C 22/03/20 Diu 11:15 UEH BARBERÀ A HC SANT JUST C
2CAT 22/03/20 Diu 12:30 RIBES CP HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 13
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Fem11 28/03/20 Dis 00:00 CH CLARET HC SANT JUST
Benjamí B 28/03/20 Dis 09:45 CAPELLADES HC HC SANT JUST B
Fem15 28/03/20 Dis 12:45 CH CLARET HC SANT JUST
Benjamí A 28/03/20 Dis 13:30 IGUALADA HC A HC SANT JUST A
Infantil A 28/03/20 Dis 16:00 HC PALAU PLEGAMANS C HC SANT JUST A
Juvenil A 29/03/20 Diu 00:00 HC ALPICAT HC SANT JUST A
Prebenjamí C 29/03/20 Diu 00:00 CP VILANOVA B HC SANT JUST C
Benjamí C 29/03/20 Diu 11:00 VILASSAR HC B HC SANT JUST C
3CAT A 29/03/20 Diu 12:30 UEH BARBERÀ HC SANT JUST A
Júnior 29/03/20 Diu 18:55 IGUALADA HC A HC SANT JUST

abril

JORNADA SETMANA 14
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí B 04/04/20 Dis 00:00 JESUÏTES SARRIÀ HC SANT JUST B
Prebenjamí A 04/04/20 Dis 11:00 CP SANT RAMON B HC SANT JUST A
Infantil B 04/04/20 Dis 13:30 CAPELLADES HC HC SANT JUST B
Aleví A 04/04/20 Dis 15:00 HC PALAU PLEGAMANS D HC SANT JUST A
Juvenil B 05/04/20 Diu 00:00 CHP BIGUES I RIELLS HC SANT JUST B
Aleví B 05/04/20 Diu 11:30 CHP SANT FELIU A HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 16
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Benjamí C 19/04/20 Diu 00:00 FC MARTINENC B HC SANT JUST C
Infantil C 19/04/20 Diu 00:00 CH SANTA PERPÈTUA A HC SANT JUST C
Prebenjamí C 19/04/20 Diu 00:00 PHC SANT CUGAT F HC SANT JUST C
2CAT 19/04/20 Diu 18:30 SH CASAL L`ESPLUGA HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 17
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Benjamí B 25/04/20 Dis 00:00 CP VIC B HC SANT JUST B
3CAT B 26/04/20 Diu 12:00 CP RIUDOMS HC SANT JUST B
Benjamí A 26/04/20 Diu 13:00 CP VILANOVA A HC SANT JUST A

maig

JORNADA SETMANA 19
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT 09/05/20 Dis 19:30 CP SITGES Regarsa.com HC SANT JUST
3CAT A 10/05/20 Diu 00:00 HC SENTMENAT HC SANT JUST A
JORNADA SETMANA 20
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3CAT B 17/05/20 Diu 00:00 CH MOLLERUSSA Previntegral HC SANT JUST B

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net