HCSJ
FCM
1
2
finalitzat
+info
Ale C
CPC
HCSJ
8
7
finalitzat
+info
Ale A
HCSJ
CPT
1
6
finalitzat
+info
Ale B
HCSJ
CLF
6
2
finalitzat
+info
Ben A
CHR
HCSJ
3
0
finalitzat
+info
PB-
MDR2
HCSJ
3
0
finalitzat
+info
Pre C
CPV
HCSJ
3
0
finalitzat
+info
Pre A
HCSJ
CHP
7
3
finalitzat
+info
Fem
HCSJ
HCS
12
2
finalitzat
+info
Inf B
RD
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
CPT
3
6
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
FCM
9
5
finalitzat
+info
Jún B
HCSJ
CPM
3
0
finalitzat
+info
Juv
HCSJ
CHVS
1
2
finalitzat
+info
Min
HCSJ
FDC
5
4
finalitzat
+info
2CA B
HCSJ
CVCdV
5
5
finalitzat
+info
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 11:00 HC SANT JUST C 2 - 11 UE HORTA B
6 17/02 Diu 11:30 CP CALAFELL B 3 - 13 CHP AMPOSTA
ALEVÍ Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 15/02 Div 20:30 IGUALADA HC B 6 - 2 CP VOLTREGÀ D
2 16/02 Dis 19:30 CP VOLTREGÀ A 1 - 3 CP CALAFELL A
7 17/02 Diu 17:45 IGUALADA HC B 3 - 4 HC SANT JUST A
7 17/02 Diu 16:30 CP CALAFELL A 7 - 7 GIRONA Citylift CH A
7 17/02 Diu 10:00 CP VOLTREGÀ A 8 - 1 HC PALAU PLEGAMANS B
7 17/02 Diu 14:45 CE NOIA Freixenet A 5 - 3 CP VOLTREGÀ D
ALEVÍ Grup P4 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 16/02 Dis 17:15 CH JUNEDA A 4 - 5 CH MOLLERUSSA Previntegral A
7 16/02 Dis 18:15 CP TARADELL B 11 - 1 CH JUNEDA D
7 16/02 Dis 11:45 CP VILANOVA A 10 - 0 HC SANT JUST B
7 17/02 Diu 11:30 REUS DEPORTIU A 1 - 6 BARÇA Lassa
BCN Benjamí C10 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 16/02 Dis 16:00 LA SALLE BONANOVA B 2 - 2 CP RODA
6 16/02 Dis 10:00 CP SANT RAMON A 10 - 0 LA SALLE BONANOVA B
6 17/02 Diu 11:00 CH RIPOLLET 1 - 6 CP CORBERA B
6 17/02 Diu 12:15 HC SANT JUST B 2 - 11 CE ARENYS DE MUNT B
BCN Benjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 10:00 CP VIC C 8 - 0 CAPELLADES HC B
6 17/02 Diu 17:00 CH LES FRANQUESES 1 - 8 CP MANLLEU C
6 16/02 Dis 16:30 HC SANT JUST A 4 - 1 HC SENTMENAT B
BCN PB-Iniciació P4 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 10:00 CT BARCINO 1 - 2 CH MATARÓ
6 16/02 Dis 11:00 PHC SANT CUGAT A 2 - 2 CH RIPOLLET A
6 16/02 Dis 16:30 MOLLETHC A 2 - 1 HC SANT JUST
6 17/02 Diu 14:00 CP TORRELLES 2 - 1 CE NOIA Freixenet A
BCN Prebenjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 18:00 HC SFERIC 0 - 3 CLUB OLESA PATÍ B
6 17/02 Diu 11:00 MOLINS DE REI 2015 3 - 0 HC PALAU PLEGAMANS E
6 17/02 Diu 11:00 HC SANT JUST C 0 - 3 CP SANT RAMON A
BCN Prebenjamí C5 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 12:00 CP VIC D 0 - 3 CALDES Recam Làser B
6 16/02 Dis 09:45 HC SANT JUST B 2 - 1 CP SANT CELONI A
6 17/02 Diu 09:00 CE CORNELLÀ 2 - 1 RIBES CP
BCN Prebenjamí P1 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 10:00 JESUÏTES SARRIÀ A 1 - 2 CALDES Recam Làser C
6 16/02 Dis 17:30 CHP SANT FELIU A 1 - 2 HC SANT JUST A
6 17/02 Diu 15:30 CP TORDERA A 1 - 2 CP VILANOVA A
6 16/02 Dis 10:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 1 - 3 CP VOLTREGÀ A
FEM14 - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 17/02 Diu 18:30 HC SANT JUST 3 - 6 PHC SANT CUGAT
7 17/02 Diu 16:45 CHP SANT FELIU 6 - 1 CH CASTELLET
7 17/02 Diu 11:00 CH PALAFRUGELL 11 - 1 HOQUEI BANYOLES
7 17/02 Diu 19:00 CE VENDRELL 6 - 1 CH VILA-SANA
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 12:15 HC SANT JUST B 8 - 5 UE HORTA B
6 17/02 Diu 11:15 HC SENTMENAT D 4 - 4 CT BARCINO
INFANTIL Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 17/02 Diu 18:15 CAPELLADES HC 3 - 3 BARÇA Lassa
7 17/02 Diu 13:45 CE VENDRELL A 5 - 2 HC SANT JUST A
7 15/02 Div 20:30 CP VILANOVA A 6 - 9 REUS DEPORTIU
7 17/02 Diu 10:00 CE NOIA Freixenet A 4 - 7 CP TORDERA A
JÚNIOR Grup C4 - C.Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 19:00 CH LLORET 0 - 6 CP CALAFELL
JÚNIOR Grup F3 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 19/02 Dim 22:00 CH RIPOLLET 4 - 3 HC SANT JUST A
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 15/02 Div 21:30 IGUALADA HC A 1 - 2 CP MANLLEU B
7 17/02 Diu 18:00 REUS DEPORTIU 6 - 3 CE VENDRELL A
7 17/02 Diu 13:30 HC SANT JUST 2 - 5 HC SENTMENAT D
7 17/02 Diu 11:15 CERDANYOLA CH A 2 - 4 BARÇA Lassa
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 17/02 Diu 17:15 HC SANT JUST 3 - 0 CP TORRELLES
7 16/02 Dis 19:15 CERDANYOLA CH 3 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
NACIONAL CATALANA - Grup 1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 17/02 Diu 18:30 CALDES Recam Làser 3 - 4 CE NOIA Freixenet
11 16/02 Dis 19:45 HC SANT JUST 6 - 3 HC PIERA
11 15/02 Div 21:55 CERDANYOLA CH 3 - 3 CPH OLOT
11 17/02 Diu 12:30 G.E. i E.G. 1 - 1 HC SENTMENAT
NACIONAL CATALANA - Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 17/02 Diu 16:05 CH VILA-SECA 3 - 2 CP FOLGUEROLES
11 17/02 Diu 16:05 CP MANLLEU 4 - 2 CN REUS PLOMS
11 17/02 Diu 16:05 CAPELLADES HC 6 - 3 RIPOLLET Serveis Immobiliaris
11 17/02 Diu 17:30 SHUM Frit Ravich 3 - 3 CH JUNEDA-LLEIDA
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
19 16/02 Dis 17:45 HC SANT JUST B 1 - 2 VILASSAR HC
19 17/02 Diu 13:00 FD CASSANENC 1 - 2 CH CASTELLET
19 17/02 Diu 12:15 CALDES Recam Làser 3 - 2 CH SANTA PERPÈTUA
19 17/02 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 2 - 9 MOLLETHC A
19 16/02 Dis 20:15 CERDANYOLA CH B 4 - 6 HC PALAU PLEGAMANS
19 19/02 Dim 21:00 UEH BARBERÀ B 6 - 5 HC SFERIC
19 17/02 Diu 00:00 CP CENTELLES 0 - 3 CH RIPOLLET
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
17 20/02 Dim 22:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 4 - 2 CE CORNELLÀ
19 16/02 Dis 13:30 HC SANT JUST A 9 - 1 HC SENTMENAT A
19 16/02 Dis 19:45 HC MONTBUI 4 - 3 UE HORTA
19 15/02 Div 20:45 CLUB OLESA PATÍ 3 - 5 CT BARCINO
19 16/02 Dis 19:45 JESÚS, MARIA I JOSEP 1 - 4 HC PIERA
19 17/02 Diu 13:30 FC MARTINENC 1 - 8 CE CORNELLÀ
19 17/02 Diu 18:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 5 - 8 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net