CHJ
HCSJ
11
4
finalitzat
+info
Ale A
FCM
HCSJ
1
11
finalitzat
+info
Ale B
HPT
HCSJ
3
0
finalitzat
+info
Pre A
CC
HCSJ
4
6
finalitzat
+info
Ben C
CLS
HCSJ
0
3
finalitzat
+info
Pre B
CPM
HCSJ
2
7
finalitzat
+info
Fem
CPM
HCSJ
0
10
finalitzat
+info
Fem
UELG
HCSJ
1
11
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
B
4
8
finalitzat
+info
Jún
HCS
HCSJ
3
7
finalitzat
+info
Juv B
HCSJ
CVCdV
6
6
finalitzat
+info
OK2
CPV
HCSJ
4
1
finalitzat
+info
2CA
LL
HCSJ
2
7
finalitzat
+info
3CA B
HCSJ
M
1
9
finalitzat
+info
3CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ OR Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 11:00 CP CORBERA A - JESÚS, MARIA I JOSEP
6 19/10 Dis 18:15 CH JUNEDA A 11 - 4 HC SANT JUST A
6 19/10 Dis 16:00 CP SANT CELONI A - CH SANTA PERPÈTUA A
ALEVÍ PLATA Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 20/10 Diu 13:45 FC MARTINENC C 1 - 11 HC SANT JUST B
5 19/10 Dis 12:30 CP SANT JOSEP BADALONA - LA SALLE BONANOVA
5 18/10 Div 20:00 JESUÏTES SARRIÀ - CH CLARET
BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 19/10 Dis 17:30 UE HORTA A - CP TORRELLES
5 20/10 Diu 9:30 CALDES Recam Làser C - HC PALAU PLEGAMANS A
BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 20/10 Diu 16:45 CHP BIGUES I RIELLS A - CHP SANT FELIU A
5 19/10 Dis 12:45 HP TONA 3 - 0 HC SANT JUST A
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 19/10 Dis 17:00 CH CLARET B 4 - 6 HC SANT JUST C
6 19/10 Dis 10:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B - CP VILANOVA C
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 8
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 20/10 Diu 12:00 CPI LA SAGRERA B - CH PRAT B
6 20/10 Diu 16:30 FC MARTINENC C - CH PRAT B
6 19/10 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ B - CPI LA SAGRERA B
BCN_PLATA PREBENJAMÍ_Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 20/10 Diu 10:30 FC MARTINENC B - CP CUBELLES B
5 19/10 Dis 10:30 CPI LA SAGRERA 0 - 3 HC SANT JUST B
BCN_PLATA PREBENJAMÍ_Grup 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 19/10 Dis 12:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B - JESUÏTES SARRIÀ
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 12:30 HC PALAU PLEGAMANS B - LLEIDA LLISTA
6 19/10 Dis 0:00 CPI LA SAGRERA - IGUALADA FEMENI HCP A
6 20/10 Diu 15:30 CH VILA-SANA - PHC SANT CUGAT
6 19/10 Dis 10:00 CP MANRESA 2 - 7 HC SANT JUST
6 19/10 Dis 12:00 CP RIUDEBITLLES - CH CLARET
4 20/10 Diu 11:00 CPI LA SAGRERA - CP MANRESA
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 19/10 Dis 11:30 CE VENDRELL - CERDANYOLA CH
6 19/10 Dis 10:00 HC ALPICAT - CP TORRELLES
6 19/10 Dis 11:00 CH CASTELLET - REUS DEPORTIU
6 20/10 Diu 12:45 PHC SANT CUGAT - CH VILA-SANA
6 19/10 Dis 17:00 IGUALADA FEMENI HCP A - CH CLARET
6 19/10 Dis 11:00 CP MANRESA 0 - 10 HC SANT JUST
INFANTIL OR Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 11:45 CERDANYOLA CH A - CP TORRELLES A
6 20/10 Diu 11:45 UE LA GARRIGA A 1 - 11 HC SANT JUST A
6 18/10 Div 21:45 HC PALAU PLEGAMANS B - CP VOLTREGÀ A
INFANTIL PLATA Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 20/10 Diu 12:45 FC MARTINENC B - CPI LA SAGRERA B
5 19/10 Dis 17:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou D - CP SANT JOSEP BADALONA A
INFANTIL PLATA Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 19/10 Dis 9:00 LA SALLE BONANOVA - FC MARTINENC A
JÚNIOR OR Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 13:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B - HC SENTMENAT B
6 19/10 Dis 13:00 HC SANT JUST 4 - 8 BARÇA
6 19/10 Dis 14:45 CP TARADELL - HC CASTELLAR
6 20/10 Diu 12:00 CE VENDRELL A - CH SANTA PERPÈTUA
JUVENIL OR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 11:30 CHP BIGUES I RIELLS - CP VILAFRANCA Capital del Vi A
6 19/10 Dis 18:30 CP MONJOS - UE HORTA A
JUVENIL PLATA Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 20/10 Diu 10:45 HC SFERIC - HOQUEI FIGUERES
5 19/10 Dis 16:45 HC SENTMENAT C 3 - 7 HC SANT JUST B
5 19/10 Dis 17:00 PHC SANT CUGAT C - CP MASQUEFA
OK23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 19/10 Dis 17:25 HC SANT JUST 6 - 6 CP VILAFRANCA Capital del Vi
4 19/10 Dis 12:15 CEH SABADELL - CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
4 19/10 Dis 15:00 VILASSAR HC - PHC SANT CUGAT
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 19/10 Dis 18:30 CERDANYOLA CH - CP CUBELLES
6 20/10 Diu 12:00 MOLINS DE REI 2015 - CH VILA-SECA
6 19/10 Dis 19:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi - SH CASAL L`ESPLUGA
6 20/10 Diu 12:30 CP RIUDEBITLLES - CH RIPOLLET
6 20/10 Diu 13:30 CP VILANOVA 4 - 1 HC SANT JUST
6 19/10 Dis 18:00 CAMBRILS CH - RIBES CP
TERCERA CATALANA Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 12:30 LLEIDA LLISTA 2 - 7 HC SANT JUST B
6 20/10 Diu 12:45 CP CALAFELL - CP RIUDOMS
6 18/10 Div 21:45 CP VILANOVA - IGUALADA HC
6 19/10 Dis 20:30 CP MASQUEFA - HC MONTBUI
6 20/10 Diu 19:45 CH JUNEDA - CH MOLLERUSSA Previntegral
TERCERA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 9:30 UE HORTA - HC CASTELLAR
6 19/10 Dis 16:00 HC SANT JUST A 1 - 9 MOLLETHC
6 20/10 Diu 19:00 FC MARTINENC - CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
6 20/10 Diu 13:00 CT BARCINO - SD ESPANYOL
6 19/10 Dis 12:45 CH CLARET - HC SENTMENAT
6 19/10 Dis 12:00 CERDANYOLA CH - UEH BARBERÀ

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net