HCSJ
MDR2
4
7
finalitzat
+info
Jún A
CC-LSEM
HCSJ
8
1
finalitzat
+info
Ben A
HCSJ
HCM
3
0
finalitzat
+info
Pre A
JMIJ
HCSJ
5
6
finalitzat
+info
Ale B
HCSJ
CRL
10
6
finalitzat
+info
Ale A
HCSJ
PSC
2
1
finalitzat
+info
Jún B
PSC
HCSJ
4
2
finalitzat
+info
Jún B
GEIEG
HCSJ
1
3
finalitzat
+info
Juv
HCSJ
GEIEG
6
1
finalitzat
+info
Juv
HB
HCSJ
0
10
finalitzat
+info
Fem
HCA
HCSJ
3
2
finalitzat
+info
Min
CHVS
HCSJ
2
1
finalitzat
+info
Min
SFR
HCSJ
6
6
finalitzat
+info
NCA
HCSJ
CSP
3
3
finalitzat
+info
2CA B
HCSJ
COP
5
0
finalitzat
+info
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
EC1 JÚNIORS Eliminatòries Copa
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 16/12 Diu 10:00 HC SANT JUST A 4 - 7 MOLINS DE REI 2015
EC14 INFANTILS Eliminatòries Copa
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 16/12 Diu 17:00 CP CUBELLES 2 - 7 CP RODA
EC15 ALEVINS Eliminatòries Copa
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 15/12 Dis 18:00 SHUM Frit Ravich 11 - 2 CE ARENYS DE MUNT B
Eliminatòries BENJAMINS (BCN)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 15/12 Dis 16:00 CALDES Recam Làser A 10 - 0 UE HORTA B
2 15/12 Dis 17:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 11 - 1 CP TARADELL
2 16/12 Diu 12:30 HC PALAU PLEGAMANS A 9 - 1 CH MATARÓ B
2 16/12 Diu 16:30 CP MANLLEU A 11 - 1 CH CLARET
2 16/12 Diu 18:45 PHC SANT CUGAT A 9 - 0 HC PALAU PLEGAMANS D
2 15/12 Dis 16:45 CE NOIA Freixenet A 11 - 1 CH SANTA PERPÈTUA C
2 15/12 Dis 9:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 8 - 1 HC SANT JUST A
2 16/12 Diu 12:00 CP CORBERA A 11 - 1 MOLINS DE REI 2015
2 15/12 Dis 17:30 CP MONJOS A 4 - 3 UE LA GARRIGA B
2 16/12 Diu 16:00 CH MATARÓ A 12 - 5 UE LA GARRIGA A
2 15/12 Dis 16:00 UE HORTA A 2 - 3 CP VIC A
2 16/12 Diu 11:00 UE HORTA C 10 - 0 CE NOIA Freixenet B
2 16/12 Diu 11:15 HC PALAU PLEGAMANS B 7 - 6 CALDES Recam Làser C
2 15/12 Dis 14:15 CP CENTELLES A 5 - 0 CP CORBERA B
2 16/12 Diu 16:45 CP TORRELLES 7 - 7 IGUALADA HC C
2 15/12 Dis 14:30 VILASSAR HC A 8 - 2 CERDANYOLA CH B
2 15/12 Dis 12:00 PHC SANT CUGAT B 2 - 1 CHP SANT FELIU A
2 15/12 Dis 11:00 CALDES Recam Làser D 7 - 3 CP SANT CELONI A
2 16/12 Diu 12:00 CERDANYOLA CH A 11 - 1 CP VIC B
2 15/12 Dis 17:00 CP VILANOVA A 10 - 0 JESÚS, MARIA I JOSEP
2 14/12 Div 21:30 CP VILANOVA C 6 - 0 CP SANT RAMON A
2 15/12 Dis 10:30 CAPELLADES HC A 5 - 1 CE ARENYS DE MUNT A
2 15/12 Dis 11:15 CP VOLTREGÀ A 3 - 3 CP MANLLEU B
2 15/12 Dis 15:00 HC SENTMENAT A 5 - 0 HC MONTBUI A
2 16/12 Diu 11:00 HF SANT JOSEP SS A 10 - 4 CP TORDERA
2 16/12 Diu 10:00 HF SANT JOSEP SS C 7 - 1 FC MARTINENC A
2 16/12 Diu 10:00 CP MALGRAT 9 - 1 CP MANLLEU C
2 16/12 Diu 18:00 IGUALADA HC A 3 - 1 HC CASTELLAR
2 16/12 Diu 9:00 CP VILANOVA D 2 - 7 HC PALAU PLEGAMANS C
2 14/12 Div 20:30 CP VILANOVA B 1 - 4 CH ARENYS DE MAR Vialser
2 15/12 Dis 18:00 IGUALADA HC B 9 - 2 CP SANT RAMON B
2 15/12 Dis 15:30 RIBES CP A 2 - 6 CP VOLTREGÀ B
Eliminatòries PREBENJAMINS (BCN)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 15/12 Dis 10:00 CLUB OLESA PATÍ A 3 - 1 MOLINS DE REI 2015
2 15/12 Dis 10:00 CALDES Recam Làser A 3 - 0 CP SANT CELONI A
2 15/12 Dis 17:15 CH ARENYS DE MAR Vialser A 0 - 3 CP VOLTREGÀ B
2 15/12 Dis 16:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 3 - 0 CP VILANOVA B
2 14/12 Div 20:45 CP TORDERA A 3 - 0 CP FOLGUEROLES
2 16/12 Diu 9:00 HC PALAU PLEGAMANS A 3 - 0 IGUALADA HC B
2 15/12 Dis 18:00 CH PRAT A 3 - 0 CH SANTA PERPÈTUA A
2 15/12 Dis 12:00 HC SANT JUST A 3 - 0 HC MONTBUI A
2 15/12 Dis 13:30 HC PIERA A 3 - 1 HC PALAU PLEGAMANS D
2 15/12 Dis 16:15 CE ARENYS DE MUNT B 3 - 0 CH RIPOLLET
2 16/12 Diu 15:30 CP TORRELLES 3 - 0 CP TARADELL A
2 16/12 Diu 11:00 CP CORBERA A 2 - 1 CP VIC C
2 16/12 Diu 12:30 CP TORDERA B 3 - 0 CP CENTELLES
2 16/12 Diu 10:00 UE LA GARRIGA A 3 - 1 CP RIUDEBITLLES
2 15/12 Dis 12:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 3 - 0 CP SANT RAMON A
2 15/12 Dis 17:15 CE ARENYS DE MUNT A 1 - 3 HC CASTELLAR A
2 16/12 Diu 11:00 FC MARTINENC A 3 - 0 CPI LA SAGRERA B
2 16/12 Diu 9:00 CALDES Recam Làser C 3 - 1 UE HORTA B
2 15/12 Dis 9:00 CALDES Recam Làser B 1 - 3 CE TORRELAVIT
2 15/12 Dis 18:00 JESUÏTES SARRIÀ A 2 - 1 HF SANT JOSEP SS B
2 15/12 Dis 15:45 CE NOIA Freixenet A 3 - 1 CAPELLADES HC A
2 15/12 Dis 9:00 CP VOLTREGÀ A 3 - 0 CP SANT RAMON B
2 16/12 Diu 17:45 CHP SANT FELIU A 3 - 0 CH CLARET A
2 15/12 Dis 13:15 IGUALADA HC A 3 - 0 CE CORNELLÀ
2 16/12 Diu 10:00 CP VILANOVA C 3 - 1 PHC SANT CUGAT B
2 15/12 Dis 11:15 CP VILANOVA A 3 - 0 CP MANRESA A
2 16/12 Diu 9:30 UEH BARBERÀ 3 - 0 PHC SANT CUGAT A
2 16/12 Diu 9:30 CP MANLLEU A 2 - 3 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
2 15/12 Dis 18:00 CP SITGES 2 - 1 CH MATARÓ A
2 15/12 Dis 10:00 CP VIC A 3 - 0 CP RODA A
2 15/12 Dis 9:30 JESÚS, MARIA I JOSEP A 3 - 0 CH MATARÓ B
2 15/12 Dis 11:00 CP VIC B 1 - 2 CERDANYOLA CH A
EP ALEVINS Eliminatòries Preferent
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 15/12 Dis 10:30 JESÚS, MARIA I JOSEP 5 - 6 HC SANT JUST B
2 15/12 Dis 11:15 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 7 - 3 CERDANYOLA CH B
2 15/12 Dis 17:45 GIRONA Citylift CH C 9 - 1 HC RIPOLL
2 16/12 Diu 19:45 PHC SANT CUGAT A 5 - 2 CP SANT RAMON B
2 15/12 Dis 12:15 CALDES Recam Làser A 6 - 0 FD CASSANENC A
2 16/12 Diu 17:30 GIRONA Citylift CH A 5 - 4 VILASSAR HC A
2 16/12 Diu 11:45 CP MANLLEU A 10 - 0 HC SENTMENAT B
2 15/12 Dis 18:15 CE ARENYS DE MUNT A 7 - 1 HOQUEI FIGUERES A
2 16/12 Diu 19:30 HC PALAU PLEGAMANS A 5 - 5 CP CALDES MALAVELLA
2 15/12 Dis 18:15 HC SANT JUST A 10 - 6 CALDES Recam Làser B
2 15/12 Dis 11:15 G.E. i E.G. A 9 - 1 CE VENDRELL A
2 16/12 Diu 10:00 HC PALAU PLEGAMANS B 3 - 2 CH CLARET A
2 14/12 Div 19:30 CP TORDERA A 9 - 2 CALDES Recam Làser C
2 16/12 Diu 16:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 7 - 1 IGUALADA HC C
2 16/12 Diu 13:15 BARÇA Lassa 10 - 0 LA SALLE BONANOVA
2 16/12 Diu 10:00 REUS DEPORTIU A 4 - 3 CH JUNEDA B
2 16/12 Diu 15:00 CH MATARÓ 2 - 5 CE NOIA Freixenet A
2 15/12 Dis 18:15 CP VILANOVA A 10 - 0 TARREGA HPC
2 15/12 Dis 11:30 CPH OLOT A 4 - 3 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
2 16/12 Diu 12:00 CP SANT CELONI 7 - 8 CP RIUDOMS
2 15/12 Dis 13:00 PHC SANT CUGAT B 4 - 5 CT BARCINO A
2 16/12 Diu 9:00 CP CALAFELL A 3 - 1 UEH BARBERÀ
2 15/12 Dis 18:30 CH JUNEDA D 14 - 4 CH CLARET B
2 15/12 Dis 15:45 CERDANYOLA CH A 6 - 3 IGUALADA HC A
2 16/12 Diu 17:30 CPI LA SAGRERA A 1 - 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
2 16/12 Diu 19:00 IGUALADA HC B 7 - 1 HC SENTMENAT A
2 15/12 Dis 19:45 CH JUNEDA A 6 - 1 CP TORRELLES C
2 15/12 Dis 10:00 CP VOLTREGÀ D 10 - 0 CAPELLADES HC
2 16/12 Diu 17:00 CH MOLLERUSSA Previntegral A 11 - 2 HOQUEI BANYOLES A
2 15/12 Dis 12:15 CP VOLTREGÀ A 12 - 2 UE LA GARRIGA B
2 14/12 Div 20:30 CP VIC A 6 - 1 CP BLANES ATLÈTIC A
2 16/12 Diu 10:00 CP VOLTREGÀ B 1 - 3 CP TARADELL B
EP INFANTILS Eliminatòries Preferent
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 16/12 Diu 20:00 CP MANLLEU A 4 - 0 LLEIDA LLISTA A
2 15/12 Dis 16:00 CP TORDERA B 4 - 3 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
2 15/12 Dis 17:30 CP TORDERA A 5 - 0 CP TARADELL A
2 15/12 Dis 16:30 CPH OLOT A 10 - 0 CP TORDERA D
2 15/12 Dis 17:30 REUS DEPORTIU 9 - 2 UE HORTA A
2 14/12 Div 20:00 CE ARENYS DE MUNT A 11 - 0 CP MONJOS
2 15/12 Dis 16:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 6 - 1 CAMBRILS CH
2 16/12 Diu 18:15 BARÇA Lassa 7 - 1 GIRONA Citylift CH A
2 16/12 Diu 11:15 CALDES Recam Làser A 5 - 3 SD ESPANYOL
2 16/12 Diu 12:30 CALDES Recam Làser B 8 - 1 CH SANTA PERPÈTUA
2 16/12 Diu 11:15 CP VILANOVA A 1 - 1 CP SANT CELONI
2 15/12 Dis 10:00 CE NOIA Freixenet A 8 - 1 CH PALAFRUGELL A
2 16/12 Diu 18:45 CH MATARÓ B 3 - 2 FD CASSANENC
2 16/12 Diu 18:15 HC PALAU PLEGAMANS 3 - 4 CPH OLOT C
2 16/12 Diu 17:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 8 - 2 CN REUS PLOMS
2 16/12 Diu 18:30 CH JUNEDA-LLEIDA C 12 - 0 CH RIPOLLET
2 15/12 Dis 16:00 CH JUNEDA A 6 - 2 CE ARENYS DE MUNT B
2 15/12 Dis 10:30 HC SENTMENAT A - CH ARENYS DE MAR Vialser
2 15/12 Dis 19:00 CPI LA SAGRERA 6 - 2 CP MANLLEU B
2 15/12 Dis 14:00 CERDANYOLA CH B 6 - 2 HF SANT JOSEP SS
2 16/12 Diu 15:00 CP VOLTREGÀ A 18 - 0 CERDANYOLA CH C
2 15/12 Dis 12:15 G.E. i E.G. B 4 - 3 G.E. i E.G. A
2 16/12 Diu 12:30 CP VOLTREGÀ C 9 - 0 CP JONQUERENC
2 15/12 Dis 11:30 CAPELLADES HC 10 - 1 HC CASTELLAR
2 16/12 Diu 11:00 G.E. i E.G. C 18 - 0 SHUM Frit Ravich B
2 16/12 Diu 15:45 HC SENTMENAT C 4 - 2 CHP BIGUES I RIELLS
2 15/12 Dis 16:00 CE VENDRELL A 3 - 1 CERDANYOLA CH A
2 16/12 Diu 16:15 CP VOLTREGÀ B 12 - 1 CP TORDERA C
2 15/12 Dis 20:15 IGUALADA HC A 4 - 0 ANDORRA HC
2 16/12 Diu 11:00 CP VIC A 6 - 2 PHC SANT CUGAT A
2 15/12 Dis 19:00 IGUALADA HC B 3 - 3 CP VIC B
EP JÚNIORS Eliminatòries Preferent
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 14/12 Div 21:45 CH MATARÓ 8 - 1 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
2 14/12 Div 21:45 CP VIC B 1 - 4 SHUM Frit Ravich A
2 14/12 Div 21:45 CERDANYOLA CH 2 - 6 IGUALADA HC
2 14/12 Div 21:30 CP VOLTREGÀ 5 - 4 SD ESPANYOL
2 14/12 Div 21:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi 3 - 3 CH VILA-SECA
2 15/12 Dis 19:30 G.E. i E.G. 3 - 4 HC SENTMENAT
2 15/12 Dis 17:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 5 - 1 FC MARTINENC A
1 15/12 Dis 19:30 HC SANT JUST B 2 - 1 PHC SANT CUGAT
2 16/12 Diu 16:00 PHC SANT CUGAT 4 - 2 HC SANT JUST B
1 15/12 Dis 13:15 CP VIC C 2 - 4 CE ARENYS DE MUNT
2 16/12 Diu 17:00 CE ARENYS DE MUNT 6 - 1 CP VIC C
EP JUVENILS Eliminatòries Preferent
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 15/12 Dis 19:00 REUS DEPORTIU 5 - 2 LLEIDA LLISTA B
2 15/12 Dis 19:15 SHUM Frit Ravich 2 - 2 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
2 15/12 Dis 12:00 HC PIERA 11 - 1 MOLLETHC
2 15/12 Dis 12:30 HC MONTBUI A 2 - 2 CALDES Recam Làser A
2 15/12 Dis 13:00 HC SENTMENAT B 14 - 1 CERDANYOLA CH C
2 15/12 Dis 10:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 7 - 5 CP VILANOVA
2 16/12 Diu 12:30 UE HORTA A 5 - 1 CP CUBELLES A
2 16/12 Diu 18:30 CH LLORET B 6 - 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
2 15/12 Dis 17:15 CALDES Recam Làser B 6 - 4 CP RIUDOMS
2 16/12 Diu 19:45 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 4 - 4 CP MANLLEU B
2 16/12 Diu 17:00 HC SENTMENAT A 7 - 2 IGUALADA HC B
2 15/12 Dis 11:45 HC SENTMENAT D 9 - 1 CP SANT CELONI
2 16/12 Diu 18:45 CP MANLLEU C 6 - 3 CH PALAFRUGELL
2 14/12 Div 20:30 CH LLORET A 6 - 0 PHC SANT CUGAT B
2 15/12 Dis 16:30 IGUALADA HC A 6 - 2 CP VIC B
2 16/12 Diu 18:30 HC ALPICAT 6 - 5 HC SENTMENAT C
2 15/12 Dis 15:00 CE ARENYS DE MUNT B 4 - 3 CERDANYOLA CH A
2 15/12 Dis 17:00 G.E. i E.G. A 4 - 1 CH SANTA PERPÈTUA
2 15/12 Dis 21:00 CE VENDRELL A 4 - 2 CH MATARÓ A
2 16/12 Diu 19:00 CP VOLTREGÀ 4 - 5 CALDES Recam Làser C
2 15/12 Dis 11:15 CE NOIA Freixenet C 5 - 5 CE NOIA Freixenet B
2 15/12 Dis 17:00 CH RIPOLLET 2 - 3 PHC SANT CUGAT A
2 16/12 Diu 19:45 CH VILA-SECA A 5 - 2 CP JONQUERENC
1 15/12 Dis 15:00 G.E. i E.G. B 1 - 3 HC SANT JUST
2 16/12 Diu 19:45 HC SANT JUST 6 - 1 G.E. i E.G. B
1 15/12 Dis 19:15 CERDANYOLA CH B 1 - 4 CH JUNEDA-LLEIDA A
2 16/12 Diu 19:45 CH JUNEDA-LLEIDA A 4 - 2 CERDANYOLA CH B
FEM14 - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 16/12 Diu 18:00 CH PALAFRUGELL 5 - 5 CHP SANT FELIU
1 16/12 Diu 12:30 HOQUEI BANYOLES 0 - 10 HC SANT JUST
1 16/12 Diu 14:45 PHC SANT CUGAT 3 - 8 CE VENDRELL
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 16/12 Diu 10:30 HC ALPICAT 3 - 2 HC SANT JUST
1 16/12 Diu 17:00 CH VILA-SANA 2 - 1 HC SANT JUST
1 15/12 Dis 15:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 0 - 3 CHP BIGUES I RIELLS A
NACIONAL CATALANA - Grup 1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 16/12 Diu 22:30 G.E. i E.G. 1 - 1 CERDANYOLA CH
NACIONAL CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 16/12 Diu 16:05 CH JUNEDA-LLEIDA 2 - 4 HC PIERA
14 16/12 Diu 16:05 CE NOIA Freixenet 4 - 1 RIPOLLET Serveis Immobiliaris
14 16/12 Diu 16:05 CN REUS PLOMS 3 - 5 HC SENTMENAT
14 16/12 Diu 16:05 CPH OLOT 7 - 7 CP FOLGUEROLES
NACIONAL CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 16/12 Diu 16:05 CH VILA-SECA 5 - 3 CP MANLLEU
14 16/12 Diu 16:05 G.E. i E.G. 1 - 1 CERDANYOLA CH
14 16/12 Diu 16:05 SHUM Frit Ravich 6 - 6 HC SANT JUST
14 16/12 Diu 16:05 CALDES Recam Làser 4 - 1 CAPELLADES HC
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 15/12 Dis 18:30 CH CASTELLET 2 - 0 MOLLETHC A
14 15/12 Dis 13:15 HC SANT JUST B 3 - 3 CH SANTA PERPÈTUA
14 15/12 Dis 18:00 CH RIPOLLET 10 - 3 HC SFERIC
14 14/12 Div 21:50 CALDES Recam Làser 3 - 2 VILASSAR HC
14 16/12 Diu 12:30 MOLINS DE REI 2015 5 - 10 CH LLORET
14 16/12 Diu 10:30 UEH BARBERÀ B 6 - 6 CERDANYOLA CH B
14 15/12 Dis 19:00 CP CENTELLES 2 - 3 HC PALAU PLEGAMANS
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 16/12 Diu 11:30 HC SANT JUST A 5 - 0 CLUB OLESA PATÍ
14 15/12 Dis 19:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 10 - 5 HC PIERA
14 16/12 Diu 18:45 HC MONTBUI 6 - 7 CP MASQUEFA
14 16/12 Diu 12:30 FC MARTINENC 3 - 6 CT BARCINO
14 16/12 Diu 12:30 CE CORNELLÀ 5 - 1 HC SENTMENAT A

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net