SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Gr. C2 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 05/04 Diu 11:30 CHP SANT FELIU A - HC SANT JUST B
13 04/04 Dis 15:30 CP TORDERA - CE ARENYS DE MUNT B
13 04/04 Dis 15:30 CP VIC A - CH SANTA PERPÈTUA D
ALEVÍ Gr. C9 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 05/04 Diu 10:30 CALDES Recam Làser C - CH SANTA PERPÈTUA C
13 04/04 Dis 15:00 HC PALAU PLEGAMANS D - HC SANT JUST A
13 04/04 Dis 15:30 CP VIC B - HC SENTMENAT B
BCN_OR PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
17 04/04 Dis 11:00 CP SANT RAMON B - HC SANT JUST A
17 04/04 Dis 0:00 MOLLETHC B - CP SANT JOSEP BADALONA
17 05/04 Diu 0:00 PHC SANT CUGAT A - HC SENTMENAT A
17 05/04 Diu 0:00 HF SANT JOSEP SS B - CHP BIGUES I RIELLS A
BCN_PLATA PB_Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
17 04/04 Dis 0:00 JESUÏTES SARRIÀ - HC SANT JUST B
17 04/04 Dis 0:00 CH LES FRANQUESES A - CH RIPOLLET C
17 04/04 Dis 0:00 CH RIPOLLET B - CP TORDERA B
17 05/04 Diu 0:00 CP CENTELLES - CP CORBERA A
17 05/04 Diu 11:00 SEK-CATALUNYA - CHP SANT FELIU B
BCN_PLATA PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
17 04/04 Dis 0:00 HC SANT JUST C - CH CLARET B
17 05/04 Diu 0:00 CP MASQUEFA C - CP VILANOVA B
17 05/04 Diu 0:00 HC PIERA A - PHC SANT CUGAT F
17 04/04 Dis 9:30 CHP MARTORELL - HC MONTBUI
BENJAMÍ C2 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 04/04 Dis 0:00 HC SANT JUST B - CP RODA A
12 04/04 Dis 0:00 CP VIC B - CAPELLADES HC
12 05/04 Diu 0:00 CHP BIGUES I RIELLS A - HC SENTMENAT
12 04/04 Dis 11:30 HC PALAU PLEGAMANS C - CHP MARTORELL
BENJAMÍ F6 - Copa Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 04/04 Dis 0:00 CP MANRESA C - HC PIERA B
12 04/04 Dis 0:00 HC SANT JUST C - CHP SANT FELIU B
12 04/04 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ B - FC MARTINENC B
12 05/04 Diu 11:00 VILASSAR HC B - HF SANT JOSEP SS B
BENJAMÍ P2 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 04/04 Dis 0:00 HC SANT JUST A - UE LA GARRIGA A
12 05/04 Diu 0:00 FC MARTINENC A - CERDANYOLA CH B
12 04/04 Dis 11:00 CLUB OLESA PATÍ A - CP VIC A
12 05/04 Diu 13:00 CP VILANOVA A - IGUALADA HC A
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
26 04/04 Dis 0:00 CPI LA SAGRERA - CH VILA-SANA
26 04/04 Dis 0:00 CP MANRESA - CP RIUDEBITLLES
26 04/04 Dis 0:00 HC SANT JUST - FC MARTINENC
26 05/04 Diu 0:00 IGUALADA FEMENI HCP A - CH CLARET
26 05/04 Diu 0:00 LLEIDA LLISTA - PHC SANT CUGAT
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
26 04/04 Dis 0:00 PHC SANT CUGAT - HC ALPICAT
26 04/04 Dis 0:00 CP MANRESA - IGUALADA FEMENI HCP A
26 04/04 Dis 0:00 HC SANT JUST - FC MARTINENC
26 05/04 Diu 0:00 CH CASTELLET - CE VENDRELL
26 04/04 Dis 16:15 REUS DEPORTIU - CP TORRELLES
26 05/04 Diu 19:00 CH VILA-SANA - CH CLARET
INFANTIL Gr. C1 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 04/04 Dis 13:30 CE NOIA Freixenet B - CP SANT JOSEP BADALONA A
13 04/04 Dis 0:00 HC SANT JUST A - HC RIPOLL
13 05/04 Diu 0:00 UE HORTA C - HC PALAU PLEGAMANS C
INFANTIL Gr. C5 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 05/04 Diu 0:00 HC SENTMENAT B - IGUALADA HC B
13 04/04 Dis 10:30 CP VILANOVA B - HC ALPICAT
13 04/04 Dis 13:30 CAPELLADES HC - HC SANT JUST B
INFANTIL Gr. F1 - Copa Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 05/04 Diu 0:00 UEH BARBERÀ A - CEH SABADELL
13 05/04 Diu 0:00 SHUM Frit Ravich - CH CLARET B
13 05/04 Diu 18:00 HOQUEI FIGUERES B - CH SANTA PERPÈTUA A
JÚNIOR Gr. P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 05/04 Diu 0:00 HC SANT JUST - CP MANLLEU C
14 05/04 Diu 0:00 CE NOIA Freixenet A - CERDANYOLA CH B
14 05/04 Diu 11:11 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A - CP VIC A
14 04/04 Dis 13:00 REUS DEPORTIU - IGUALADA HC A
JUVENIL Gr. C1 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 04/04 Dis 16:30 HP TONA - CP VILANOVA A
13 05/04 Diu 17:45 CP MANLLEU B - FD CASSANENC
13 04/04 Dis 19:00 CP RODA - CAMBRILS CH
JUVENIL Gr. C2 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 05/04 Diu 0:00 CP TARADELL B - CH MOLLERUSSA Previntegral
13 05/04 Diu 0:00 HC SANT JUST A - CP CUBELLES
13 04/04 Dis 18:00 CH CADI - HC ALPICAT
OK23_ 5è, 6è i 7è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 05/04 Diu 0:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi - VILASSAR HC
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
26 05/04 Diu 0:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi - CERDANYOLA CH
26 05/04 Diu 0:00 CP VILANOVA - CHP AMPOSTA
26 05/04 Diu 12:30 RIBES CP - CH VILA-SECA
26 04/04 Dis 18:00 CH RIPOLLET - SH CASAL L`ESPLUGA
26 04/04 Dis 19:30 CP RIUDEBITLLES - CP CUBELLES

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div)
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net