HCSJ
CHJ
2
8
finalitzat
+info
Ale A
HCSJ
UELG
4
1
finalitzat
+info
Inf A
B
HCSJ
8
1
finalitzat
+info
Jún
CHSVS
HCSJ
-
-
Dij 12
22:00
2CA
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ OR Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 16/11 Dis 15:45 HC SANT JUST A 3 - 7 JESÚS, MARIA I JOSEP
10 16/11 Dis 16:00 CP SANT CELONI A 4 - 9 CP CORBERA A
10 16/11 Dis 15:00 CP VOLTREGÀ C 0 - 0 CH JUNEDA A
ALEVÍ PLATA Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/11 Diu 13:15 FC MARTINENC C 0 - 4 LA SALLE BONANOVA
9 17/11 Diu 10:30 CP SANT JOSEP BADALONA 4 - 7 CH CLARET
9 15/11 Div 20:00 JESUÏTES SARRIÀ 4 - 7 HC SANT JUST B
BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 15/11 Div 21:30 HC SANT JUST A 3 - 2 CALDES Recam Làser C
8 16/11 Dis 11:45 HC PALAU PLEGAMANS A 1 - 3 HC SANT JUST A
8 17/11 Diu 9:30 CALDES Recam Làser C 0 - 8 CP TORRELLES
BCN_OR PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 17/11 Diu 10:15 PHC SANT CUGAT A 2 - 1 HC SANT JUST A
2 16/11 Dis 16:30 MOLLETHC B 2 - 3 CP SANT RAMON B
2 16/11 Dis 16:30 CT BARCINO A 3 - 0 CHP BIGUES I RIELLS A
2 16/11 Dis 17:00 HC SENTMENAT A 3 - 2 CP SANT JOSEP BADALONA
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 16/11 Dis 16:30 CH CLARET B 1 - 11 MOLINS DE REI 2015
9 17/11 Diu 10:30 HC SANT JUST C 2 - 3 CP VILANOVA C
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 8
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/11 Diu 17:30 FC MARTINENC C 2 - 8 HC SANT JUST B
9 16/11 Dis 18:00 CH PRAT B 8 - 1 CPI LA SAGRERA B
BCN_PLATA PB_Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 17/11 Diu 11:00 SEK-CATALUNYA 3 - 0 HC SANT JUST B
2 16/11 Dis 12:00 CH LES FRANQUESES A 3 - 2 JESUÏTES SARRIÀ
2 17/11 Diu 12:00 CP TORDERA B 2 - 2 CP CENTELLES
2 16/11 Dis 15:00 CHP SANT FELIU B 2 - 1 CH RIPOLLET C
2 16/11 Dis 16:30 CH RIPOLLET B 1 - 3 CP CORBERA A
BCN_PLATA PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 16/11 Dis 13:45 HC SANT JUST C 2 - 1 CHP MARTORELL
2 16/11 Dis 11:00 CP MASQUEFA C 0 - 3 HC MONTBUI
2 17/11 Diu 11:45 CP VILANOVA B 2 - 1 CH CLARET B
2 16/11 Dis 16:00 HC PIERA B 1 - 2 PHC SANT CUGAT F
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/11 Diu 17:00 CP MANRESA 3 - 4 PHC SANT CUGAT
10 16/11 Dis 10:10 HC SANT JUST 0 - 10 CERDANYOLA CH
10 17/11 Diu 10:30 HC PALAU PLEGAMANS B 1 - 3 FC MARTINENC
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/11 Diu 11:15 PHC SANT CUGAT 3 - 6 CH CLARET
10 17/11 Diu 9:30 CP MANRESA 0 - 15 CP TORRELLES
10 16/11 Dis 11:15 HC SANT JUST 3 - 8 CERDANYOLA CH
10 16/11 Dis 9:00 CH CASTELLET 3 - 4 FC MARTINENC
10 17/11 Diu 17:00 CE VENDRELL 5 - 12 IGUALADA FEMENI HCP A
10 17/11 Diu 16:15 CH VILA-SANA 1 - 4 REUS DEPORTIU
INFANTIL OR Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 16/11 Dis 12:30 HC SANT JUST A 4 - 3 CP TORRELLES A
10 16/11 Dis 18:15 CERDANYOLA CH B 0 - 10 CP VOLTREGÀ A
10 16/11 Dis 12:15 UE LA GARRIGA A 8 - 5 HC PALAU PLEGAMANS B
INFANTIL PLATA Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/11 Diu 11:30 HC SANT JUST C 0 - 4 CPI LA SAGRERA B
9 17/11 Diu 16:15 FC MARTINENC B 0 - 12 CP SANT JOSEP BADALONA A
INFANTIL PLATA Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/11 Diu 12:45 HC SANT JUST B 2 - 0 FC MARTINENC A
9 16/11 Dis 12:45 CH CLARET B 3 - 9 CT BARCINO A
JÚNIOR OR Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/11 Diu 10:30 HC SENTMENAT B 6 - 1 HC CASTELLAR
10 15/11 Div 21:45 CH SANTA PERPÈTUA 1 - 9 BARÇA
10 16/11 Dis 13:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 2 - 11 HC SANT JUST
10 16/11 Dis 15:45 CP TARADELL 0 - 6 CE VENDRELL A
JUVENIL OR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/11 Diu 12:45 CN REUS PLOMS 0 - 0 CE ARENYS DE MUNT A
10 16/11 Dis 18:30 CP MONJOS 2 - 4 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
JUVENIL PLATA Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 15/11 Div 21:30 HC SENTMENAT C 3 - 4 PHC SANT CUGAT C
9 17/11 Diu 16:00 PHC SANT CUGAT C 4 - 3 HC SANT JUST B
9 17/11 Diu 17:30 HC SENTMENAT C 4 - 7 HOQUEI FIGUERES
9 17/11 Diu 10:45 HC SFERIC 4 - 2 CP MASQUEFA
OK23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 15/11 Div 21:00 PHC SANT CUGAT 5 - 3 CP VILAFRANCA Capital del Vi
7 17/11 Diu 12:00 HC SENTMENAT 4 - 2 HC SANT JUST
7 16/11 Dis 13:00 VILASSAR HC 14 - 2 CEH SABADELL
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/11 Diu 12:30 MOLINS DE REI 2015 1 - 3 CERDANYOLA CH
10 17/11 Diu 12:30 CH RIPOLLET 3 - 8 HC SANT JUST
10 17/11 Diu 12:45 CP VILAFRANCA Capital del Vi 1 - 3 CHP AMPOSTA
10 16/11 Dis 17:15 CP VILANOVA 5 - 3 CP CUBELLES
10 16/11 Dis 19:50 CP RIUDEBITLLES 4 - 3 CP SITGES Regarsa.com
10 16/11 Dis 20:00 CAMBRILS CH 4 - 3 CH VILA-SECA
10 15/11 Div 21:15 RIBES CP 6 - 6 SH CASAL L`ESPLUGA
TERCERA CATALANA Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 16/11 Dis 17:00 HC SANT JUST B 10 - 2 CP RIUDOMS
9 15/11 Div 21:45 CH MOLLERUSSA Previntegral 10 - 7 IGUALADA HC
9 16/11 Dis 19:00 HC MONTBUI 4 - 5 CP CALAFELL
9 16/11 Dis 19:30 CAPELLADES HC 6 - 2 CP MASQUEFA
9 17/11 Diu 18:45 CH JUNEDA 4 3 - LLEIDA LLISTA
TERCERA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 16/11 Dis 11:15 CH CLARET 0 - 4 FC MARTINENC
9 16/11 Dis 15:30 HC SENTMENAT 5 - 2 CT BARCINO
9 16/11 Dis 19:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 3 - 3 HC SANT JUST A
7 17/11 Diu 17:00 HC SANT JUST A 2 - 6 SD ESPANYOL
9 16/11 Dis 18:00 UE HORTA 3 - 7 CERDANYOLA CH
9 16/11 Dis 18:30 UEH BARBERÀ 2 - 2 MOLLETHC
9 16/11 Dis 19:15 HC CASTELLAR 1 - 6 SD ESPANYOL

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net