SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Gr. C2 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 15/02 Dis 12:45 HC SANT JUST B 2 - 5 CHP SANT FELIU A
6 15/02 Dis 10:00 CH SANTA PERPÈTUA D 1 - 11 CP VIC A
6 16/02 Diu 11:00 CE ARENYS DE MUNT B 7 - 2 CP TORDERA
ALEVÍ Gr. C9 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Diu 12:45 HC SANT JUST A 6 - 5 HC PALAU PLEGAMANS D
6 15/02 Dis 16:30 HC SENTMENAT B 1 - 9 CP VIC B
6 15/02 Dis 17:00 CH SANTA PERPÈTUA C 0 - 10 CALDES Recam Làser C
BCN_OR PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 15/02 Dis 11:30 HC SANT JUST A 2 - 3 PHC SANT CUGAT A
11 15/02 Dis 16:00 CP SANT JOSEP BADALONA 2 - 3 HC SENTMENAT A
11 16/02 Diu 13:00 CHP BIGUES I RIELLS A 0 - 3 CT BARCINO A
11 15/02 Dis 11:00 CP SANT RAMON B 6 - 4 MOLLETHC B
BCN_PLATA PB_Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 15/02 Dis 10:30 HC SANT JUST B 1 - 3 SEK-CATALUNYA
11 15/02 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ 2 - 3 CH LES FRANQUESES A
11 15/02 Dis 15:00 CH RIPOLLET C 3 - 3 CHP SANT FELIU B
11 16/02 Diu 10:00 CP CORBERA A 2 - 1 CH RIPOLLET B
11 15/02 Dis 15:30 CP CENTELLES 3 - 0 CP TORDERA B
10 16/02 Diu 17:00 SEK-CATALUNYA 2 - 2 CP TORDERA B
BCN_PLATA PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 15/02 Dis 9:30 CHP MARTORELL 1 - 2 HC SANT JUST C
11 15/02 Dis 17:45 CH CLARET B 0 - 3 CP VILANOVA B
11 15/02 Dis 11:30 PHC SANT CUGAT F 3 - 2 HC PIERA B
11 15/02 Dis 15:30 HC MONTBUI 3 - 1 CP MASQUEFA C
BENJAMÍ C2 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 15/02 Dis 11:30 CP VIC B 7 - 6 CP RODA A
6 16/02 Diu 11:00 CHP BIGUES I RIELLS A 3 - 4 CAPELLADES HC
6 15/02 Dis 10:30 CHP MARTORELL 0 - 9 HC SANT JUST B
6 16/02 Diu 9:30 HC PALAU PLEGAMANS C 2 - 6 HC SENTMENAT
BENJAMÍ F6 - Copa Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 15/02 Dis 16:15 HC SANT JUST C 2 - 2 FC MARTINENC B
6 16/02 Diu 13:00 HF SANT JOSEP SS B - CP MANRESA C
6 15/02 Dis 11:30 JESUÏTES SARRIÀ B 2 - 2 HC PIERA B
6 16/02 Diu 10:00 VILASSAR HC B 5 - 6 CHP SANT FELIU B
BENJAMÍ P2 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Diu 11:30 FC MARTINENC A 1 - 3 CP VIC A
6 16/02 Diu 13:30 CERDANYOLA CH B 5 - 6 HC SANT JUST A
6 15/02 Dis 11:00 CLUB OLESA PATÍ A 0 - 3 IGUALADA HC A
6 16/02 Diu 11:45 CP VILANOVA A 10 - 1 UE LA GARRIGA A
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
16 15/02 Dis 18:00 FC MARTINENC 3 - 9 CERDANYOLA CH
17 15/02 Dis 16:00 CP MANRESA 1 - 1 CPI LA SAGRERA
19 16/02 Diu 17:00 CH CLARET 1 - 5 CP RIUDEBITLLES
19 16/02 Diu 11:00 PHC SANT CUGAT 1 - 4 CH VILA-SANA
19 16/02 Diu 10:30 HC SANT JUST 6 - 2 CP MANRESA
19 16/02 Diu 12:45 LLEIDA LLISTA 7 - 0 HC PALAU PLEGAMANS B
19 16/02 Diu 13:45 IGUALADA FEMENI HCP A 6 - 0 CPI LA SAGRERA
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 15/02 Dis 20:30 FC MARTINENC 2 - 12 CH VILA-SANA
19 16/02 Diu 11:30 HC SANT JUST 9 - 0 CP MANRESA
19 16/02 Diu 15:00 CP TORRELLES 4 - 0 HC ALPICAT
19 16/02 Diu 10:30 CERDANYOLA CH 13 - 2 CE VENDRELL
19 16/02 Diu 19:00 CH CLARET 4 - 7 IGUALADA FEMENI HCP A
19 15/02 Dis 19:00 REUS DEPORTIU 7 - 1 CH CASTELLET
19 16/02 Diu 19:00 CH VILA-SANA 3 - 3 PHC SANT CUGAT
INFANTIL Gr. C1 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Diu 12:15 CP SANT JOSEP BADALONA A 0 - 6 CE NOIA Freixenet B
6 15/02 Dis 13:45 HC PALAU PLEGAMANS C 0 - 7 UE HORTA C
6 15/02 Dis 16:30 HC RIPOLL 2 - 13 HC SANT JUST A
INFANTIL Gr. C5 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 15/02 Dis 15:00 HC SANT JUST B 1 - 3 CAPELLADES HC
6 15/02 Dis 20:00 HC ALPICAT 5 - 4 CP VILANOVA B
6 15/02 Dis 14:30 IGUALADA HC B 11 - 2 HC SENTMENAT B
INFANTIL Gr. F1 - Copa Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 15/02 Dis 18:15 CH SANTA PERPÈTUA A 4 - 3 HOQUEI FIGUERES B
6 15/02 Dis 11:10 CEH SABADELL 0 - 3 UEH BARBERÀ A
6 15/02 Dis 16:30 CH CLARET B 5 - 14 SHUM Frit Ravich
JÚNIOR Gr. P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 15/02 Dis 18:00 CERDANYOLA CH B 4 - 4 CE NOIA Freixenet A
7 15/02 Dis 12:45 CP VIC A 8 - 1 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
7 16/02 Diu 16:30 IGUALADA HC A 6 - 0 REUS DEPORTIU
7 14/02 Div 20:30 CP MANLLEU C 3 - 1 HC SANT JUST
JUVENIL Gr. C1 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Diu 14:00 HC SANT JUST B 7 - 4 CHP BIGUES I RIELLS
6 15/02 Dis 16:00 FD CASSANENC 2 - 7 CP MANLLEU B
6 15/02 Dis 13:00 CP VILANOVA A 6 - 3 HP TONA
6 15/02 Dis 18:00 CAMBRILS CH 3 - 5 CP RODA
JUVENIL Gr. C2 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Diu 12:45 HC ALPICAT 8 - 4 CH CADI
6 16/02 Diu 11:00 CP CUBELLES 0 - 9 HC SANT JUST A
6 16/02 Diu 13:00 CH MOLLERUSSA Previntegral 4 - 1 CP TARADELL B
OK23 PlayOff I
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 16/02 Diu 17:15 PHC SANT CUGAT 6 - 3 CEH SABADELL
1 15/02 Dis 19:15 HC SENTMENAT 6 - 4 VILASSAR HC
1 16/02 Diu 16:15 HC SANT JUST 7 - 4 CP VILAFRANCA Capital del Vi
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
20 14/02 Div 21:45 CHP AMPOSTA 6 - 3 CP CUBELLES
20 15/02 Dis 19:30 CERDANYOLA CH 1 - 2 CP SITGES Regarsa.com
20 14/02 Div 21:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi 1 - 4 HC SANT JUST
20 15/02 Dis 16:45 CP VILANOVA 11 - 1 CH RIPOLLET
20 15/02 Dis 19:30 CP RIUDEBITLLES 8 - 4 RIBES CP
TERCERA CATALANA Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
16 15/02 Dis 20:30 CP MASQUEFA 2 - 7 HC SANT JUST B
16 16/02 Diu 19:45 LLEIDA LLISTA 5 - 5 IGUALADA HC
16 16/02 Diu 12:00 CP RIUDOMS 3 - 13 CP VILANOVA
16 16/02 Diu 12:45 CP CALAFELL 3 - 6 CH MOLLERUSSA Previntegral
16 15/02 Dis 19:45 CAPELLADES HC 1 - 2 HC MONTBUI
TERCERA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
16 15/02 Dis 11:15 CH CLARET 2 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
16 15/02 Dis 19:00 HC SANT JUST A 3 - 3 HC CASTELLAR
16 16/02 Diu 18:45 FC MARTINENC 2 - 3 UEH BARBERÀ
16 15/02 Dis 19:30 CERDANYOLA CH 7 - 5 SD ESPANYOL
16 14/02 Div 21:45 CT BARCINO 5 - 10 MOLLETHC

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div)
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net