HCSJ
FCM
1
2
finalitzat
+info
Ale C
CPC
HCSJ
8
7
finalitzat
+info
Ale A
HCSJ
CPT
1
6
finalitzat
+info
Ale B
HCSJ
CLF
6
2
finalitzat
+info
Ben A
CHR
HCSJ
3
0
finalitzat
+info
PB-
MDR2
HCSJ
3
0
finalitzat
+info
Pre C
CPV
HCSJ
3
0
finalitzat
+info
Pre A
HCSJ
CHP
7
3
finalitzat
+info
Fem
HCSJ
HCS
12
2
finalitzat
+info
Inf B
RD
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
CPT
3
6
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
FCM
9
5
finalitzat
+info
Jún B
HCSJ
CPM
3
0
finalitzat
+info
Juv
HCSJ
CHVS
1
2
finalitzat
+info
Min
HCSJ
FDC
5
4
finalitzat
+info
2CA B
HCSJ
CVCdV
5
5
finalitzat
+info
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Dis 13:15 UE HORTA B 11 - 3 HC SANT JUST C
1 13/01 Diu 11:00 CHP AMPOSTA 4 - 0 CP CALAFELL B
ALEVÍ Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 13/01 Diu 11:15 HC SANT JUST A 6 - 2 HC PALAU PLEGAMANS B
2 12/01 Dis 10:00 CE NOIA Freixenet A 8 - 2 GIRONA Citylift CH A
ALEVÍ Grup P4 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 12/01 Dis 16:15 REUS DEPORTIU A 10 - 0 HC SANT JUST B
1 16/01 Dim 20:00 BARÇA Lassa 4 - 1 CP TARADELL B
2 13/01 Diu 17:15 CH MOLLERUSSA Previntegral A 9 - 1 CH JUNEDA D
2 13/01 Diu 12:30 CH JUNEDA A 0 - 1 BARÇA Lassa
BCN Benjamí C10 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Dis 11:00 HC SANT JUST B 1 - 3 CP RODA
1 13/01 Diu 10:00 CH RIPOLLET 2 - 1 LA SALLE BONANOVA B
1 12/01 Dis 18:00 CE ARENYS DE MUNT B 5 - 10 CP CORBERA B
BCN Benjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Dis 10:00 CP VIC C 8 - 1 UEH BARBERÀ A
1 12/01 Dis 12:00 CH LES FRANQUESES 9 - 2 HC SENTMENAT B
1 11/01 Div 20:15 CP MANLLEU C 11 - 1 CAPELLADES HC B
BCN PB-Iniciació P4 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Dis 16:00 CE NOIA Freixenet A 3 - 0 HC SANT JUST
1 12/01 Dis 16:30 MOLLETHC A 3 - 0 CH MATARÓ
BCN Prebenjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Dis 12:00 HC SANT JUST C 3 - 2 HC PALAU PLEGAMANS E
1 12/01 Dis 11:15 CP SANT RAMON A 3 - 0 CLUB OLESA PATÍ B
1 12/01 Dis 16:30 HC SFERIC 3 - 1 CERDANYOLA CH B
BCN Prebenjamí C5 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Dis 09:00 CP VIC D 3 - 0 RIBES CP
BCN Prebenjamí P1 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Dis 15:00 CP VOLTREGÀ A 3 - 1 HC SANT JUST A
1 12/01 Dis 16:30 CHP SANT FELIU A 3 - 0 CALDES Recam Làser C
FEM14 - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 13/01 Diu 12:30 HC SANT JUST 5 - 3 CHP SANT FELIU
2 12/01 Dis 16:00 CH PALAFRUGELL 6 - 0 CH CASTELLET
2 13/01 Diu 16:00 CE VENDRELL 10 - 0 HOQUEI BANYOLES
2 13/01 Diu 17:30 CH VILA-SANA 7 - 2 PHC SANT CUGAT
1 11/01 Div 21:00 CH CASTELLET 1 - 6 CH VILA-SANA
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Dis 18:15 UE HORTA B 3 - 12 HC SANT JUST B
1 12/01 Dis 10:00 MOLLETHC 6 - 6 CP MANRESA A
INFANTIL Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 17/01 Dij 21:10 CAPELLADES HC 3 - 3 CE VENDRELL A
2 12/01 Dis 17:30 CE VENDRELL A 2 - 6 BARÇA Lassa
2 12/01 Dis 20:00 REUS DEPORTIU 4 - 3 CP TORDERA A
2 13/01 Diu 14:15 CE NOIA Freixenet A 3 - 2 CAPELLADES HC
JÚNIOR Grup C4 - C.Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 13/01 Diu 13:30 CP CALAFELL 8 - 8 CH LLORET
JÚNIOR Grup F3 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Dis 13:20 HC SANT JUST A 6 - 6 CH RIPOLLET
1 13/01 Diu 12:30 FC MARTINENC B 2 - 3 CHP SANT FELIU
1 11/01 Div 21:45 CP MANRESA 6 - 14 CH JUNEDA-LLEIDA B
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 13/01 Diu 10:15 REUS DEPORTIU 3 - 4 HC SANT JUST
2 12/01 Dis 11:45 CP MANLLEU B 3 - 3 CE VENDRELL A
1 11/01 Div 22:15 CERDANYOLA CH A 4 - 2 HC SANT JUST
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 12/01 Dis 17:30 CHP BIGUES I RIELLS A 3 - 0 CH VILA-SANA
4 13/01 Diu 16:30 CHP BIGUES I RIELLS A 3 - 0 HC ALPICAT
1 13/01 Diu 12:30 CERDANYOLA CH 3 - 0 HC ALPICAT
2 13/01 Diu 19:00 CP TORRELLES 0 - 3 CH MATARÓ
NACIONAL CATALANA - Grup 1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 13/01 Diu 16:05 CE NOIA Freixenet 4 - 4 CALDES Recam Làser
7 12/01 Dis 19:45 CPH OLOT 2 - 2 CERDANYOLA CH
7 13/01 Diu 16:05 HC SENTMENAT 4 - 2 G.E. i E.G.
7 13/01 Diu 16:05 HC PIERA 7 - 3 HC SANT JUST
NACIONAL CATALANA - Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 11/01 Div 21:45 CN REUS PLOMS 4 - 8 CP MANLLEU
7 11/01 Div 21:50 CH JUNEDA-LLEIDA 3 - 4 SHUM Frit Ravich
7 12/01 Dis 18:00 CP FOLGUEROLES 4 - 5 CH VILA-SECA
7 12/01 Dis 19:30 RIPOLLET Serveis Immobiliaris 2 - 5 CAPELLADES HC
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
15 12/01 Dis 19:30 HC SFERIC 3 - 4 CP CENTELLES
15 13/01 Diu 13:00 CH SANTA PERPÈTUA 3 - 2 MOLINS DE REI 2015
15 12/01 Dis 12:15 MOLLETHC A 6 - 3 CH RIPOLLET
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
15 11/01 Div 21:45 CT BARCINO 4 - 5 HC MONTBUI
15 11/01 Div 21:45 CP MASQUEFA 3 - 4 HC SANT JUST A
15 11/01 Div 20:45 CLUB OLESA PATÍ 7 - 4 JESÚS, MARIA I JOSEP
15 13/01 Diu 18:00 HC SENTMENAT A 4 - 7 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
15 13/01 Diu 12:30 UE HORTA 3 - 8 CE CORNELLÀ
15 12/01 Dis 12:30 HC PIERA 7 - 6 CP VILAFRANCA Capital del Vi B

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net