HCSJ
MDR2
4
7
finalitzat
+info
Jún A
CC-LSEM
HCSJ
8
1
finalitzat
+info
Ben A
HCSJ
HCM
3
0
finalitzat
+info
Pre A
JMIJ
HCSJ
5
6
finalitzat
+info
Ale B
HCSJ
CRL
10
6
finalitzat
+info
Ale A
HCSJ
PSC
2
1
finalitzat
+info
Jún B
PSC
HCSJ
4
2
finalitzat
+info
Jún B
GEIEG
HCSJ
1
3
finalitzat
+info
Juv
HCSJ
GEIEG
6
1
finalitzat
+info
Juv
HB
HCSJ
0
10
finalitzat
+info
Fem
HCA
HCSJ
3
2
finalitzat
+info
Min
CHVS
HCSJ
2
1
finalitzat
+info
Min
SFR
HCSJ
6
6
finalitzat
+info
NCA
HCSJ
CSP
3
3
finalitzat
+info
2CA B
HCSJ
COP
5
0
finalitzat
+info
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 11/11 Diu 11:00 CP TORRELLES A 4 - 0 CH SANTA PERPÈTUA B
8 10/11 Dis 18:30 CERDANYOLA CH A 10 - 0 HC SENTMENAT B
ALEVÍ Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Dis 16:00 HC SANT JUST C 0 - 10 PHC SANT CUGAT A
8 10/11 Dis 18:30 CALDES Recam Làser B 12 - 2 HC PALAU PLEGAMANS C
ALEVÍ Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 11/11 Diu 11:15 CALDES Recam Làser C 5 - 3 CHP BIGUES I RIELLS A
8 11/11 Diu 10:00 CERDANYOLA CH B 4 - 10 HC SANT JUST A
8 11/11 Diu 12:15 CP TORRELLES B 2 - 5 CP VOLTREGÀ E
BCN BENJAMÍ_GRUP 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Dis 15:30 UE HORTA A 11 - 1 CP SITGES
8 10/11 Dis 11:15 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 2 - 2 FC MARTINENC A
BCN BENJAMÍ_GRUP 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Dis 16:45 CP VILANOVA C 10 - 0 JESUÏTES CASP
8 10/11 Dis 9:00 CT BARCINO 0 - 10 HC SANT JUST A
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 09/11 Div 19:00 CH CLARET 3 - 0 HC PALAU PLEGAMANS F
7 10/11 Dis 13:00 HC PALAU PLEGAMANS F 0 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
7 10/11 Dis 16:00 CH CLARET 1 - 2 HC SANT JUST
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Dis 9:00 CPI LA SAGRERA A 0 - 3 UE HORTA B
8 10/11 Dis 10:45 HC SANT JUST C 0 - 3 CP SITGES
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 11/11 Diu 10:00 CP VILANOVA C 3 - 1 UE HORTA A
8 10/11 Dis 10:00 JESUÏTES SARRIÀ A 3 - 0 HC SANT JUST B
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 9
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Dis 12:00 HC SANT JUST A 3 - 0 HF SANT JOSEP SS B
8 10/11 Dis 18:00 CT BARCINO 3 - 1 CH CLARET B
7 09/11 Div 21:00 CH CLARET B 0 - 3 HC SANT JUST A
FEM14 - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Dis 17:15 HC SANT JUST 11 - 3 IGUALADA FEMENI HCP B
8 10/11 Dis 12:30 CH CLARET 6 - 3 PHC SANT CUGAT
8 11/11 Diu 16:30 CERDANYOLA CH 3 - 5 FC MARTINENC
INFANTIL Grup 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Dis 9:30 HC SANT JUST B 1 - 7 CERDANYOLA CH A
8 10/11 Dis 15:30 HC SENTMENAT B 5 - 4 PHC SANT CUGAT B
INFANTIL Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Dis 10:00 HC SENTMENAT C 14 - 1 CALDES Recam Làser C
8 11/11 Diu 14:00 CP MANRESA A 0 - 1 HC CASTELLAR
JÚNIOR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Dis 20:00 CT BARCINO 3 - 7 HC SANT JUST A
8 11/11 Diu 13:30 FC MARTINENC A 8 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
JÚNIOR Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Dis 13:00 HC SANT JUST B 9 - 2 GIRONA Citylift CH
8 10/11 Dis 12:30 SD ESPANYOL 9 - 0 MOLINS DE REI 2015
8 10/11 Dis 20:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 14 - 1 FC MARTINENC B
JUVENIL PREFERENT (Grup A)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 10/11 Dis 19:45 CH JUNEDA-LLEIDA A 5 - 2 HC SANT JUST
10 11/11 Diu 18:15 CE NOIA Freixenet A 4 - 3 CP VIC A
10 11/11 Diu 12:45 CH CADI 2 - 5 BARÇA Lassa
10 11/11 Diu 12:00 CP MANLLEU A 1 - 4 CE ARENYS DE MUNT A
MINIFEM - Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 09/11 Div 20:00 CH CLARET 1 - 3 CP TORRELLES
8 10/11 Dis 18:30 HC SANT JUST 3 - 2 CP TORRELLES
8 11/11 Diu 17:00 CHP SANT FELIU 3 - 0 CH CLARET
NACIONAL CATALANA - Grup 1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 11/11 Diu 19:45 CPH OLOT 2 - 3 HC SENTMENAT
NACIONAL CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 11/11 Diu 16:05 CN REUS PLOMS 4 - 6 HC PIERA
9 10/11 Dis 18:00 CP FOLGUEROLES 2 - 4 RIPOLLET Serveis Immobiliaris
9 11/11 Diu 12:00 CPH OLOT 2 - 3 HC SENTMENAT
9 11/11 Diu 19:30 CE NOIA Freixenet 3 - 3 CH JUNEDA-LLEIDA
NACIONAL CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 09/11 Div 20:45 CH VILA-SECA 6 - 4 CERDANYOLA CH
9 10/11 Dis 19:45 CAPELLADES HC 3 - 7 HC SANT JUST
9 11/11 Diu 12:30 SHUM Frit Ravich 2 - 2 G.E. i E.G.
9 11/11 Diu 19:00 CALDES Recam Làser 1 - 1 CP MANLLEU
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 11/11 Diu 19:30 CH LLORET 3 - 3 CH CASTELLET
9 10/11 Dis 17:00 HC PALAU PLEGAMANS 9 - 1 HC SFERIC
9 11/11 Diu 11:15 CH SANTA PERPÈTUA 3 - 6 VILASSAR HC
9 11/11 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 2 - 5 FD CASSANENC
9 11/11 Diu 12:30 CALDES Recam Làser 3 - 1 HC SANT JUST B
9 10/11 Dis 19:45 CERDANYOLA CH B 5 - 6 CH RIPOLLET
9 10/11 Dis 19:00 UEH BARBERÀ B 1 - 6 CP CENTELLES
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Dis 15:05 HC PIERA 7 - 4 CT BARCINO
9 09/11 Div 21:45 CT BARCINO 3 - 3 HC SENTMENAT A
9 09/11 Div 21:45 CP MASQUEFA 5 - 2 UE HORTA
9 11/11 Diu 12:30 HC SANT JUST A 11 - 0 FC MARTINENC
9 10/11 Dis 20:00 CLUB OLESA PATÍ 2 - 4 CE CORNELLÀ
9 10/11 Dis 11:00 JESÚS, MARIA I JOSEP 2 - 10 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
7 14/11 Dim 21:50 CE CORNELLÀ 16 - 2 JESÚS, MARIA I JOSEP

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net