SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 09/02 Dis 16:00 HC SANT JUST C 0 - 8 CHP AMPOSTA
5 10/02 Diu 10:00 CP CALAFELL B 2 - 9 FC MARTINENC A
ALEVÍ Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 10/02 Diu 12:15 HC SANT JUST A 2 - 8 CP VOLTREGÀ A
6 09/02 Dis 09:00 HC PALAU PLEGAMANS B 2 - 7 CE NOIA Freixenet A
6 10/02 Diu 17:45 GIRONA Citylift CH A 2 - 4 IGUALADA HC B
6 10/02 Diu 17:00 CP VOLTREGÀ D 2 - 6 CP CALAFELL A
ALEVÍ Grup P4 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 12/02 Dim 20:00 HC SANT JUST B 0 - 10 BARÇA Lassa
6 09/02 Dis 10:45 HC SANT JUST B 2 - 6 CH JUNEDA A
6 09/02 Dis 09:00 BARÇA Lassa 4 - 2 CP VILANOVA A
6 10/02 Diu 20:00 CH JUNEDA D 0 - 10 REUS DEPORTIU A
6 09/02 Dis 16:00 CH MOLLERUSSA Previntegral A 4 - 1 CP TARADELL B
BCN Benjamí C10 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 10/02 Diu 11:00 CP CORBERA B 4 - 2 HC SANT JUST B
5 10/02 Diu 10:00 CE ARENYS DE MUNT B 2 - 10 CP SANT RAMON A
BCN Benjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 09/02 Dis 12:00 CAPELLADES HC B 2 - 8 HC SANT JUST A
5 10/02 Diu 16:45 HC SENTMENAT B 1 - 11 UEH BARBERÀ A
5 09/02 Dis 12:45 CP MANLLEU C 6 - 4 CP VIC C
BCN PB-Iniciació P4 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 10/02 Diu 11:00 HC SANT JUST 0 - 3 PHC SANT CUGAT A
5 09/02 Dis 12:00 CT BARCINO 1 - 3 CP TORRELLES
5 09/02 Dis 16:30 CH RIPOLLET A 3 - 0 CH MATARÓ
5 09/02 Dis 10:00 CE NOIA Freixenet A 1 - 3 MOLLETHC A
BCN Prebenjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 10/02 Diu 10:00 HC PALAU PLEGAMANS E 1 - 3 CERDANYOLA CH B
5 09/02 Dis 09:00 CP SANT RAMON A 3 - 0 HC SFERIC
5 09/02 Dis 12:30 CLUB OLESA PATÍ B 3 - 1 MOLINS DE REI 2015
BCN Prebenjamí C5 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 09/02 Dis 09:00 CALDES Recam Làser B 3 - 1 HC SANT JUST B
1 10/02 Diu 10:00 HC SANT JUST B 3 - 1 CP SANT JOSEP BADALONA
5 09/02 Dis 17:45 RIBES CP 2 - 1 CP SANT JOSEP BADALONA
5 08/02 Div 20:00 CP SANT CELONI A 3 - 0 CE CORNELLÀ
BCN Prebenjamí P1 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 09/02 Dis 17:15 HC SANT JUST A 1 - 2 CP TORDERA A
5 09/02 Dis 11:30 JESUÏTES SARRIÀ A 2 - 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
5 09/02 Dis 13:45 CP VILANOVA A 3 - 0 CALDES Recam Làser C
5 10/02 Diu 16:00 CP VOLTREGÀ A 3 - 0 CHP SANT FELIU A
C.LLiga 2CAT (E1)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 09/02 Dis 19:45 VILASSAR HC 6 - 3 CP VILANOVA
1 09/02 Dis 14:30 CH MATARÓ 1 - 3 CP MASQUEFA
1 09/02 Dis 20:15 CH RIPOLLET 9 - 5 HC VALLS BarbaeBaffi.it
1 09/02 Dis 15:30 CP SITGES regarsa.com 2 - 3 CERDANYOLA CH A
1 10/02 Diu 11:00 MOLLETHC B 2 - 7 CE CORNELLÀ
1 10/02 Diu 12:30 MOLLETHC A 2 - 4 CP BLANES ATLÈTIC
1 10/02 Diu 12:30 UEH BARBERÀ A 3 - 8 CPH OLOT
1 09/02 Dis 13:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 8 - 3 CP RIUDOMS
1 10/02 Diu 13:30 HC SANT JUST A 8 - 5 CP SANT RAMON
1 09/02 Dis 14:30 CP VIC 4 - 2 CHP SANT FELIU
1 09/02 Dis 17:00 CALDES Recam Làser 4 - 5 UE LA GARRIGA
1 10/02 Diu 18:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 6 - 7 CP MASIES VOLTREGÀ
1 09/02 Dis 19:00 CP FLIX 4 - 1 CP CENTELLES
1 09/02 Dis 19:45 HC PIERA 2 - 5 CH CASTELLET
1 10/02 Diu 21:15 HC SENTMENAT B - CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
1 08/02 Div 21:45 SHUM Frit Ravich B 7 - 4 HC PALAU PLEGAMANS
COPA GENERALITAT MASCULINA
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 09/02 Dis 10:45 HC SENTMENAT 4 - 2 CERDANYOLA CH
1 09/02 Dis 14:00 CALDES Recam Làser 2 - 4 HC PIERA
2 10/02 Diu 18:00 HC SENTMENAT 1 - 2 HC PIERA
FEM14 - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 10/02 Diu 18:00 CH VILA-SANA 4 - 4 HC SANT JUST
6 09/02 Dis 17:00 HOQUEI BANYOLES 0 - 7 CHP SANT FELIU
6 09/02 Dis 11:00 CH CASTELLET 0 - 10 CE VENDRELL
6 09/02 Dis 12:30 PHC SANT CUGAT 4 - 6 CH PALAFRUGELL
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 09/02 Dis 18:30 HC SANT JUST B 3 - 6 CP MANRESA A
1 10/02 Diu 11:00 CT BARCINO 4 - 1 HC SENTMENAT D
5 09/02 Dis 18:15 MOLLETHC 7 - 10 HC SENTMENAT D
5 09/02 Dis 19:30 UE HORTA B 3 - 4 CT BARCINO
INFANTIL Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 09/02 Dis 12:00 HC SANT JUST A 4 - 3 CAPELLADES HC
6 09/02 Dis 10:15 BARÇA Lassa 5 - 3 CP VILANOVA A
6 09/02 Dis 15:30 CP TORDERA A 3 - 1 CE VENDRELL A
6 10/02 Diu 12:55 REUS DEPORTIU 6 - 2 CE NOIA Freixenet A
JÚNIOR Grup C4 - C.Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 09/02 Dis 19:45 HC SANT JUST B 6 - 4 CP CALAFELL
5 10/02 Diu 17:30 CH LLORET 5 - 4 FC MARTINENC A
JÚNIOR Grup F3 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 09/02 Dis 13:15 HC SANT JUST A 5 - 2 FC MARTINENC B
5 10/02 Diu 18:30 CH JUNEDA-LLEIDA B 3 - 1 CHP SANT FELIU
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 10/02 Diu 17:30 BARÇA Lassa 6 - 4 HC SANT JUST
2 09/02 Dis 18:30 IGUALADA HC A 1 - 2 BARÇA Lassa
6 08/02 Div 20:00 CE VENDRELL A 2 - 3 CERDANYOLA CH A
6 10/02 Diu 19:00 HC SENTMENAT D 2 - 1 IGUALADA HC A
6 08/02 Div 20:30 CP MANLLEU B 2 - 3 REUS DEPORTIU
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 10/02 Diu 10:30 CP TORRELLES 2 - 2 HC ALPICAT
6 10/02 Diu 09:00 CH MATARÓ 0 - 3 CERDANYOLA CH
6 10/02 Diu 12:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 0 - 3 CH VILA-SANA

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net