HCSJ
HCS
3
10
finalitzat
+info
Ale
HCSJ
EMSJ
-
-
Diu 25
15:30
Ben C
HCSJ
CPC
-
-
Diu 25
16:45
Ben D
HCSJ
CVCdV
-
-
Diu 25
18:00
Ben A
HCSJ
EMSJ
-
-
Diu 25
10:00
PB-
CHM
HCSJ
-
-
Diu 25
09:30
Pre B
HCSJ
CRL
-
-
finalitzat
+info
Pre A
HCSJ
CC
-
-
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
M
-
-
finalitzat
+info
Jún B
HCSJ
RD
-
-
Diu 25
11:00
Jún A
CTB
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Juv B
HCSJ
HCS
-
-
finalitzat
+info
Juv A
HCSJ
HCS
-
-
Diu 25
12:45
1CA
HCSJ
COP
12
0
finalitzat
+info
2CA
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
2CAT Copa LLiga (E1)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 11/02 Diu 12:45 HC SANT JUST 3 - 2 VILASSAR HC
1 10/02 Dis 20:00 HC ALPICAT 1 - 7 SD ESPANYOL
1 11/02 Diu 00:00 CAPELLADES HC 1 - 0 CP RIUDOMS Costa
1 09/02 Div 22:00 PHC SANT CUGAT 5 - 9 CH LLORET
1 11/02 Diu 00:00 CP FLIX 1 - 0 CP MASIES VOLTREGÀ
1 11/02 Diu 12:00 CPH OLOT 7 - 3 CH RIPOLLET
1 11/02 Diu 18:30 SHUM Frit Ravich A 4 - 18 CHP BIGUES I RIELLS
1 10/02 Dis 12:00 HC SENTMENAT 7 - 5 CH VILA-SECA
1 10/02 Dis 21:15 CP VILANOVA 2 - 5 CP SITGES A
1 10/02 Dis 16:00 HC VALLS BARBAeBAFFI.IT 5 - 4 CP MALGRAT
1 11/02 Diu 17:00 CP VIC 6 - 5 HC MONTBUI
1 09/02 Div 21:30 IGUALADA HC - CP CORBERA
1 11/02 Diu 11:30 CE CORNELLÀ 5 - 3 CP BREDA
1 11/02 Diu 19:55 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou - CP BLANES ATLÈTIC
1 11/02 Diu 18:30 FD CASSANENC A 0 - 9 FC MARTINENC A
ALEVÍ Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 10/02 Dis 09:30 HC SENTMENAT A 4 - 6 CP VILANOVA A
6 10/02 Dis 17:00 CERDANYOLA CH A 12 - 2 HC SANT JUST
6 10/02 Dis 11:00 CP CUBELLES 1 - 11 CPH OLOT A
6 10/02 Dis 16:15 CP VILANOVA B 2 - 7 CP VOLTREGÀ B
BCN Benjamí C10 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 10/02 Dis 17:00 HC SANT JUST B 2 - 4 CP CENTELLES
5 10/02 Dis 09:15 CEH SABADELL 2 - 6 CE CORNELLÀ
5 11/02 Diu 13:00 HC PIERA 3 - 7 VILASSAR HC
BCN Benjamí C3 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 11/02 Diu 10:00 HC SANT JUST C 6 - 1 UE HORTA C
5 10/02 Dis 12:00 CAPELLADES HC B 2 - 13 CLUB OLESA PATÍ
5 10/02 Dis 09:00 CP MANRESA B 7 - 2 CP TARADELL B
BCN Benjamí C9 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 10/02 Dis 12:30 CH ARENYS DE MAR Vialser B 11 - 2 UEH BARBERÀ B
5 10/02 Dis 11:30 CH CASTELLET 2 - 3 CP CUBELLES
5 10/02 Dis 13:00 CP VOLTREGÀ C 7 - 1 HC SANT JUST D
BCN Benjamí P3 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 10/02 Dis 16:00 HC PALAU PLEGAMANS B 1 - 7 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
5 09/02 Div 21:30 MOLLETHC 5 - 3 CALDES Recam Làser C
5 11/02 Diu 17:00 CE NOIA Freixenet B 3 - 4 HC SANT JUST A
5 10/02 Dis 09:00 CH CLARET A 4 - 7 FC MARTINENC A
BCN PB-Iniciació C2 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 11/02 Diu 12:30 HC SENTMENAT A 3 - 0 CAPELLADES HC
5 10/02 Dis 15:45 HC SANT JUST 3 - 0 CAPELLADES HC
5 10/02 Dis 10:30 CP MASQUEFA 3 - 1 CH LES FRANQUESES
5 10/02 Dis 16:30 CP MALGRAT 0 - 3 UE LA GARRIGA B
BCN Prebenjamí C4 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 10/02 Dis 16:00 HP TONA B 3 - 2 HC SENTMENAT
5 10/02 Dis 11:00 CAPELLADES HC A 2 - 1 HC SANT JUST B
5 10/02 Dis 15:00 CH MATARÓ B 2 - 1 PHC SANT CUGAT C
5 09/02 Div 20:00 HC CASTELLAR B 0 - 3 CHP BIGUES I RIELLS
BCN Prebenjamí P1 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 11/02 Diu 18:00 IGUALADA HC A 2 - 2 HC SANT JUST A
5 10/02 Dis 15:00 IGUALADA HC A 3 - 0 CP SANT CELONI A
5 10/02 Dis 17:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi 2 - 2 HC SANT JUST A
5 10/02 Dis 10:00 CP VOLTREGÀ A 2 - 2 CALDES Recam Làser A
5 10/02 Dis 17:30 CP MALGRAT 3 - 1 CP VILANOVA B
FEM12 - Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 11/02 Diu 11:45 HC SANT JUST 0 - 10 CH MATARÓ
6 11/02 Diu 16:00 CHP SANT FELIU 5 - 14 CP VIC
6 10/02 Dis 12:00 CP VOLTREGÀ 11 - 1 IGUALADA FEMENI HCP
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 10/02 Dis 12:45 HC SANT JUST A 2 - 11 CH RIPOLLET
5 10/02 Dis 10:15 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 5 - 2 UE HORTA B
5 10/02 Dis 19:15 CE ARENYS DE MUNT A 6 - 2 CH CLARET
5 11/02 Diu 11:15 CP TORDERA B 4 - 5 FC MARTINENC A
INFANTIL Grup F8 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 10/02 Dis 16:15 HC CASTELLAR A 5 - 4 TARREGA HPC
5 10/02 Dis 18:00 ANDORRA HC B 1 - 6 CE NOIA Freixenet B
5 11/02 Diu 19:00 IGUALADA HC C 9 - 5 HC PALAU PLEGAMANS
JÚNIOR Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 11/02 Diu 11:30 CH MATARÓ 4 - 4 G.E. i E.G.
5 11/02 Diu 00:00 CT BARCINO 0 - 3 HC SANT JUST B
5 11/02 Diu 19:30 CH JUNEDA 6 - 6 MOLLETHC
5 10/02 Dis 20:30 CE ARENYS DE MUNT B 9 - 2 CERDANYOLA CH B
5 10/02 Dis 16:00 CH LLORET 2 - 10 CH MATARÓ
JÚNIOR Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 09/02 Div 21:30 CH PALAFRUGELL 1 - 6 PHC SANT CUGAT A
6 11/02 Diu 11:30 CE NOIA Freixenet A 3 - 3 REUS DEPORTIU
6 09/02 Div 21:30 CP VOLTREGÀ 7 - 3 HC SANT JUST A
6 09/02 Div 21:30 CP MANLLEU 2 - 1 CALDES Recam Làser A
JUVENIL Grup F6 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 11/02 Diu 15:30 CP TORDERA 5 - 4 HC SANT JUST B
5 10/02 Dis 18:00 CT BARCINO 7 - 7 UE LA GARRIGA
5 10/02 Dis 19:30 CP JONQUERENC 0 - 4 CH PALAFRUGELL
5 10/02 Dis 12:45 CH SANTA PERPÈTUA 1 - 6 CHP SANT FELIU A
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 11/02 Diu 17:30 HC SANT JUST A 3 - 7 CP VIC D
6 11/02 Diu 19:45 HC SENTMENAT A 8 - 0 IGUALADA HC
6 09/02 Div 20:15 CP MANLLEU A 7 - 2 CALDES Recam Làser B
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
17 10/02 Dis 12:30 REUS DEPORTIU 7 - 2 HC SANT JUST
19 15/02 Dij 22:00 CP MONJOS 4 - 3 HC CASTELLAR

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net