HCSJ
JMIJ
-
-
finalitzat
+info
Ale A
JS
HCSJ
4
7
finalitzat
+info
Ale B
HCSJ
CRL
-
-
finalitzat
+info
Ben A
HPP
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Ben A
PSC
HCSJ
-
-
Diu 17
10:15
Pre A
HCSJ
CPV
-
-
Diu 17
10:30
Ben C
FCM
HCSJ
-
-
Diu 17
17:30
Ben B
SEK
HCSJ
-
-
Diu 17
11:00
Pre B
HCSJ
CM
-
-
finalitzat
+info
Pre C
HCSJ
CCH
-
-
finalitzat
+info
Fem
HCSJ
CCH
-
-
finalitzat
+info
Fem
HCSJ
CPT
-
-
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
CLS
-
-
Diu 17
11:30
Inf C
HCSJ
FCM
-
-
Diu 17
12:45
Inf B
CC-LSEM
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Jún
UEH
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Juv A
PSC
HCSJ
-
-
Diu 17
16:00
Juv B
HCS
HCSJ
-
-
Diu 17
12:00
OK2
CHR
HCSJ
-
-
Diu 17
12:30
2CA
HCSJ
CPR
-
-
finalitzat
+info
3CA B
CC-LSEM
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
3CA A
HCSJ
SE
-
-
Diu 17
17:00
3CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ OR Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 11:00 CP CORBERA A 9 - 5 JESÚS, MARIA I JOSEP
6 19/10 Dis 16:00 CP SANT CELONI A 4 - 4 CH SANTA PERPÈTUA A
6 19/10 Dis 18:15 CH JUNEDA A 11 - 4 HC SANT JUST A
ALEVÍ PLATA Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 19/10 Dis 12:30 CP SANT JOSEP BADALONA 4 - 1 LA SALLE BONANOVA
5 20/10 Diu 13:45 FC MARTINENC C 1 - 11 HC SANT JUST B
BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 20/10 Diu 9:30 CALDES Recam Làser C 4 - 10 HC PALAU PLEGAMANS A
5 19/10 Dis 17:30 UE HORTA A 1 - 8 CP TORRELLES
BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 19/10 Dis 12:45 HP TONA 3 - 0 HC SANT JUST A
5 20/10 Diu 16:45 CHP BIGUES I RIELLS A 1 - 3 CHP SANT FELIU A
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 19/10 Dis 10:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 5 - 4 CP VILANOVA C
6 19/10 Dis 17:00 CH CLARET B 4 - 6 HC SANT JUST C
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 8
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 19/10 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ B 6 - 2 CPI LA SAGRERA B
4 20/10 Diu 12:00 CPI LA SAGRERA B 6 - 9 CH PRAT B
6 20/10 Diu 16:30 FC MARTINENC C 0 - 9 CH PRAT B
BCN_PLATA PREBENJAMÍ_Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 20/10 Diu 10:30 FC MARTINENC B 0 - 3 CP CUBELLES B
5 19/10 Dis 10:30 CPI LA SAGRERA 0 - 3 HC SANT JUST B
BCN_PLATA PREBENJAMÍ_Grup 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 19/10 Dis 12:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 2 - 3 JESUÏTES SARRIÀ
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 19/10 Dis 12:40 CPI LA SAGRERA 0 - 8 IGUALADA FEMENI HCP A
6 19/10 Dis 10:00 CP MANRESA 2 - 7 HC SANT JUST
4 20/10 Diu 11:00 CPI LA SAGRERA 0 - 7 CP MANRESA
6 19/10 Dis 12:00 CP RIUDEBITLLES 12 - 4 CH CLARET
6 20/10 Diu 12:30 HC PALAU PLEGAMANS B 4 - 1 LLEIDA LLISTA
6 20/10 Diu 15:30 CH VILA-SANA 4 - 0 PHC SANT CUGAT
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 19/10 Dis 10:00 HC ALPICAT 1 - 2 CP TORRELLES
6 19/10 Dis 11:00 CH CASTELLET 0 - 6 REUS DEPORTIU
6 19/10 Dis 11:00 CP MANRESA 0 - 10 HC SANT JUST
6 19/10 Dis 11:30 CE VENDRELL 1 - 11 CERDANYOLA CH
6 20/10 Diu 12:45 PHC SANT CUGAT 0 - 5 CH VILA-SANA
6 19/10 Dis 17:00 IGUALADA FEMENI HCP A 8 - 2 CH CLARET
INFANTIL OR Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 11:45 UE LA GARRIGA A 1 - 11 HC SANT JUST A
6 20/10 Diu 11:45 CERDANYOLA CH A 4 - 1 CP TORRELLES A
INFANTIL PLATA Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 20/10 Diu 12:45 FC MARTINENC B 1 - 5 CPI LA SAGRERA B
5 19/10 Dis 17:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou D 1 - 2 CP SANT JOSEP BADALONA A
INFANTIL PLATA Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 19/10 Dis 9:00 LA SALLE BONANOVA 0 - 2 FC MARTINENC A
JÚNIOR OR Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 12:00 CE VENDRELL A 10 - 4 CH SANTA PERPÈTUA
6 19/10 Dis 13:00 HC SANT JUST 4 - 8 BARÇA
6 20/10 Diu 13:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 4 - 5 HC SENTMENAT B
6 19/10 Dis 14:45 CP TARADELL 4 - 3 HC CASTELLAR
JUVENIL OR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 11:30 CHP BIGUES I RIELLS 0 - 0 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
6 19/10 Dis 18:30 CP MONJOS 5 - 10 UE HORTA A
JUVENIL PLATA Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 20/10 Diu 10:45 HC SFERIC 5 - 9 HOQUEI FIGUERES
5 19/10 Dis 16:45 HC SENTMENAT C 3 - 7 HC SANT JUST B
5 19/10 Dis 17:00 PHC SANT CUGAT C 2 - 9 CP MASQUEFA
OK23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 19/10 Dis 12:15 CEH SABADELL 0 - 10 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
4 19/10 Dis 15:00 VILASSAR HC 5 - 8 PHC SANT CUGAT
4 19/10 Dis 17:25 HC SANT JUST 6 - 6 CP VILAFRANCA Capital del Vi
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 12:00 MOLINS DE REI 2015 0 - 8 CH VILA-SECA
6 20/10 Diu 12:30 CP RIUDEBITLLES 7 - 4 CH RIPOLLET
6 20/10 Diu 13:45 CP VILANOVA 4 - 1 HC SANT JUST
6 19/10 Dis 18:00 CAMBRILS CH 6 - 5 RIBES CP
6 19/10 Dis 18:30 CERDANYOLA CH 11 - 3 CP CUBELLES
6 19/10 Dis 19:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi 6 - 2 SH CASAL L`ESPLUGA
TERCERA CATALANA Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 12:30 LLEIDA LLISTA 2 - 7 HC SANT JUST B
6 20/10 Diu 12:45 CP CALAFELL 4 - 1 CP RIUDOMS
6 20/10 Diu 19:45 CH JUNEDA 2 - 4 CH MOLLERUSSA Previntegral
6 19/10 Dis 20:30 CP MASQUEFA 2 - 5 HC MONTBUI
TERCERA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 20/10 Diu 9:30 UE HORTA 8 - 4 HC CASTELLAR
6 19/10 Dis 12:00 CERDANYOLA CH 3 - 0 UEH BARBERÀ
6 19/10 Dis 12:45 CH CLARET 5 - 3 HC SENTMENAT
6 20/10 Diu 13:00 CT BARCINO 3 - 6 SD ESPANYOL
6 19/10 Dis 16:00 HC SANT JUST A 1 - 9 MOLLETHC
6 20/10 Diu 19:00 FC MARTINENC 5 - 6 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net