CPV
HCSJ
3
7
finalitzat
+info
Ale A
HCSJ
CC
10
3
finalitzat
+info
Ben C
HCSJ
CPR
8
0
finalitzat
+info
Fem
HCSJ
IFH
1
14
finalitzat
+info
Fem
HPP
HCSJ
4
6
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
HCS
5
1
finalitzat
+info
Jún
HCSJ
CPM
4
6
finalitzat
+info
Juv A
HCSJ
CHPA
5
2
finalitzat
+info
2CA
HCSJ
HCM
4
2
finalitzat
+info
3CA B
HCSJ
CC
7
5
finalitzat
+info
3CA A

CLASSIFICACIONS JORNADA 13-09-2019 | 19-09-2019

ALEVÍ OR Grup 12 - 15-09-2019
JR POS EQUIP PUNTS P.JUG P.GUA P.EMP P.PER G.FAV G.CON
1 1 CH JUNEDA A 3 1 1 0 0 14 5
1 2 HC SANT JUST A 3 1 1 0 0 7 3
1 3 CP CORBERA A 3 1 1 0 0 6 4
1 4 JESÚS, MARIA I JOSEP 0 0 0 0 0 0 0
1 5 CH SANTA PERPÈTUA A 0 1 0 0 1 4 6
1 6 CP VOLTREGÀ C 0 1 0 0 1 3 7
1 7 CP SANT CELONI A 0 1 0 0 1 5 14
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 6 - 15-09-2019
JR POS EQUIP PUNTS P.JUG P.GUA P.EMP P.PER G.FAV G.CON
1 1 HC SANT JUST C 3 1 1 0 0 10 3
1 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 3 1 1 0 0 7 1
1 3 MOLINS DE REI 2015 0 0 0 0 0 0 0
1 4 CP VILANOVA C 0 1 0 0 1 1 7
1 5 CH CLARET B 0 1 0 0 1 3 10
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 8 - 15-09-2019
JR POS EQUIP PUNTS P.JUG P.GUA P.EMP P.PER G.FAV G.CON
1 1 CH PRAT B 3 1 1 0 0 8 3
1 2 JESUÏTES SARRIÀ B 3 1 1 0 0 5 2
1 3 HC SANT JUST B 0 0 0 0 0 0 0
1 4 CPI LA SAGRERA B 0 1 0 0 1 2 5
1 5 FC MARTINENC C 0 1 0 0 1 3 8
FEM11 Grup B - 15-09-2019
JR POS EQUIP PUNTS P.JUG P.GUA P.EMP P.PER G.FAV G.CON
1 1 LLEIDA LLISTA 3 1 1 0 0 10 0
1 2 CH VILA-SANA 3 1 1 0 0 10 1
1 3 HC SANT JUST 3 1 1 0 0 8 0
1 4 CERDANYOLA CH 3 1 1 0 0 8 0
1 5 IGUALADA FEMENI HCP A 3 1 1 0 0 7 3
1 6 CPI LA SAGRERA 0 0 0 0 0 0 0
1 7 HC PALAU PLEGAMANS B 0 0 0 0 0 0 0
1 8 FC MARTINENC 0 1 0 0 1 3 7
1 9 PHC SANT CUGAT 0 1 0 0 1 0 8
1 10 CP RIUDEBITLLES 0 1 0 0 1 0 8
1 11 CP MANRESA 0 1 0 0 1 1 10
1 12 CH CLARET 0 1 0 0 1 0 10
FEM15 Grup B - 15-09-2019
JR POS EQUIP PUNTS P.JUG P.GUA P.EMP P.PER G.FAV G.CON
1 1 IGUALADA FEMENI HCP A 3 1 1 0 0 14 1
1 2 HC ALPICAT 3 1 1 0 0 9 0
1 3 CE VENDRELL 3 1 1 0 0 5 1
1 4 CH VILA-SANA 3 1 1 0 0 4 0
1 5 CERDANYOLA CH 3 1 1 0 0 4 2
1 6 CH CLARET 1 1 0 1 0 2 2
1 7 REUS DEPORTIU 1 1 0 1 0 2 2
1 8 CH CASTELLET 0 0 0 0 0 0 0
1 9 CP TORRELLES 0 1 0 0 1 2 4
1 10 PHC SANT CUGAT 0 1 0 0 1 1 5
1 11 FC MARTINENC 0 1 0 0 1 0 4
1 12 CP MANRESA 0 1 0 0 1 0 9
1 13 HC SANT JUST 0 1 0 0 1 1 14
INFANTIL OR Grup 4 - 15-09-2019
JR POS EQUIP PUNTS P.JUG P.GUA P.EMP P.PER G.FAV G.CON
1 1 CP VOLTREGÀ A 3 1 1 0 0 8 0
1 2 CERDANYOLA CH A 3 1 1 0 0 8 2
1 3 HC SANT JUST A 3 1 1 0 0 6 4
1 4 UE LA GARRIGA A 0 0 0 0 0 0 0
1 5 HC PALAU PLEGAMANS B 0 1 0 0 1 4 6
1 6 CERDANYOLA CH B 0 1 0 0 1 2 8
1 7 CP TORRELLES A 0 1 0 0 1 0 8
JÚNIOR OR Grup 6 - 15-09-2019
JR POS EQUIP PUNTS P.JUG P.GUA P.EMP P.PER G.FAV G.CON
1 1 BARÇA 3 1 1 0 0 19 0
1 2 HC SANT JUST 3 1 1 0 0 5 1
1 3 CE VENDRELL A 3 1 1 0 0 6 3
1 4 CP TARADELL 3 1 1 0 0 8 6
1 5 CH SANTA PERPÈTUA 0 1 0 0 1 6 8
1 6 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 0 1 0 0 1 3 6
1 7 HC SENTMENAT B 0 1 0 0 1 1 5
1 8 HC CASTELLAR 0 1 0 0 1 0 19
JUVENIL OR Grup 2 - 15-09-2019
JR POS EQUIP PUNTS P.JUG P.GUA P.EMP P.PER G.FAV G.CON
1 1 CP MONJOS 3 1 1 0 0 6 4
1 2 CHP BIGUES I RIELLS 3 1 1 0 0 5 3
1 3 CE ARENYS DE MUNT A 0 0 0 0 0 0 0
1 4 UE HORTA A 0 0 0 0 0 0 0
1 5 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 0 0 0 0 0 0 0
1 6 HC SANT JUST A 0 1 0 0 1 4 6
1 7 CN REUS PLOMS 0 1 0 0 1 3 5
SEGONA CATALANA Grup C - 15-09-2019
JR POS EQUIP PUNTS P.JUG P.GUA P.EMP P.PER G.FAV G.CON
1 1 CAMBRILS CH 3 1 1 0 0 6 2
1 2 HC SANT JUST 3 1 1 0 0 5 2
1 3 CP CUBELLES 3 1 1 0 0 6 4
1 4 CH VILA-SECA 3 1 1 0 0 4 2
1 5 CP VILAFRANCA Capital del Vi 1 1 0 1 0 6 6
1 6 CP RIUDEBITLLES 1 1 0 1 0 6 6
1 7 CERDANYOLA CH 1 1 0 1 0 0 0
1 8 CH RIPOLLET 1 1 0 1 0 0 0
1 9 CP VILANOVA 0 0 0 0 0 0 0
1 10 RIBES CP 0 0 0 0 0 0 0
1 11 SH CASAL L`ESPLUGA 0 1 0 0 1 4 6
1 12 CP SITGES 0 1 0 0 1 2 4
1 13 CHP AMPOSTA 0 1 0 0 1 2 5
1 14 MOLINS DE REI 2015 0 1 0 0 1 2 6
TERCERA CATALANA Grup B - 15-09-2019
JR POS EQUIP PUNTS P.JUG P.GUA P.EMP P.PER G.FAV G.CON
1 1 CH MOLLERUSSA Previntegral 3 1 1 0 0 11 4
1 2 CH JUNEDA 3 1 1 0 0 6 2
1 3 CP VILANOVA 3 1 1 0 0 4 2
1 4 HC SANT JUST B 3 1 1 0 0 4 2
1 5 CP CALAFELL 1 1 0 1 0 6 6
1 6 CAPELLADES HC 1 1 0 1 0 6 6
1 7 IGUALADA HC 0 0 0 0 0 0 0
1 8 HC MONTBUI 0 1 0 0 1 2 4
1 9 CP MASQUEFA 0 1 0 0 1 2 4
1 10 CP RIUDOMS 0 1 0 0 1 2 6
1 11 LLEIDA LLISTA 0 1 0 0 1 4 11
TERCERA CATALANA Grup C - 15-09-2019
JR POS EQUIP PUNTS P.JUG P.GUA P.EMP P.PER G.FAV G.CON
1 1 SD ESPANYOL 3 1 1 0 0 7 1
1 2 CERDANYOLA CH 3 1 1 0 0 7 2
1 3 MOLLETHC 3 1 1 0 0 7 2
1 4 UEH BARBERÀ 3 1 1 0 0 5 1
1 5 HC SANT JUST A 3 1 1 0 0 7 5
1 6 FC MARTINENC 3 1 1 0 0 5 4
1 7 CT BARCINO 0 1 0 0 1 4 5
1 8 CH CLARET 0 1 0 0 1 5 7
1 9 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 0 1 0 0 1 1 5
1 10 UE HORTA 0 1 0 0 1 2 7
1 11 HC CASTELLAR 0 1 0 0 1 2 7
1 12 HC SENTMENAT 0 1 0 0 1 1 7

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net