HCSJ
UEH
2
11
finalitzat
+info
Ale C
IHC
HCSJ
3
4
finalitzat
+info
Ale A
CPV
HCSJ
10
0
finalitzat
+info
Ale B
HCSJ
CEAM
2
11
finalitzat
+info
Ben B
HCSJ
HCS
4
1
finalitzat
+info
Ben A
M
HCSJ
2
1
finalitzat
+info
PB-
HCSJ
CPSR
0
3
finalitzat
+info
Pre C
HCSJ
CSC
2
1
finalitzat
+info
Pre B
CSF
HCSJ
1
2
finalitzat
+info
Pre A
HCSJ
PSC
3
6
finalitzat
+info
Fem
HCSJ
UEH
8
5
finalitzat
+info
Inf B
CEV
HCSJ
5
2
finalitzat
+info
Inf A
CHR
HCSJ
-
-
Dim 19
22:00
Jún A
HCSJ
HCS
2
5
finalitzat
+info
Juv
HCSJ
CPT
3
0
finalitzat
+info
Min
HCSJ
HP
6
3
finalitzat
+info
NCA
HCSJ
VHC
1
2
finalitzat
+info
2CA B
HCSJ
HCS
9
1
finalitzat
+info
2CA A

Agenda Temporada - Temporada 2018/2019

febrer

JORNADA SETMANA 05
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
CONSELL 02/02/19 Dis 09:00 HC SANT JUST FC MARTINENC '
Júnior A 02/02/19 Dis 10:00 CP MANRESA HC SANT JUST A
MiniFem 02/02/19 Dis 10:45 HC SANT JUST CHP BIGUES I RIELLS A
Infantil A 02/02/19 Dis 11:30 BARÇA Lassa HC SANT JUST A
Benjamí B 02/02/19 Dis 12:00 HC SANT JUST B CH RIPOLLET
Juvenil 02/02/19 Dis 13:15 HC SANT JUST CE VENDRELL A
PB-Iniciació 02/02/19 Dis 14:30 CH MATARÓ HC SANT JUST
Prebenjamí A 02/02/19 Dis 16:00 CALDES Recam Làser C HC SANT JUST A
Prebenjamí B 02/02/19 Dis 17:00 HC SANT JUST B CP VIC D
Infantil B 02/02/19 Dis 17:15 HC SENTMENAT D HC SANT JUST B
Aleví A 02/02/19 Dis 17:30 CE NOIA Freixenet A HC SANT JUST A
2CAT A 02/02/19 Dis 18:30 HC PIERA HC SANT JUST A
Prebenjamí C 03/02/19 Diu 09:30 HC SFERIC HC SANT JUST C
Aleví C 03/02/19 Diu 10:00 FC MARTINENC A HC SANT JUST C
Fem14 03/02/19 Diu 12:00 HC SANT JUST CE VENDRELL
2CAT B 03/02/19 Diu 12:30 MOLLETHC A HC SANT JUST B
NCAT 03/02/19 Diu 16:05 HC SANT JUST CPH OLOT
Benjamí A 03/02/19 Diu 18:00 HC SANT JUST A CP MANLLEU C
Júnior B 03/02/19 Diu 18:45 FC MARTINENC A HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 06
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Infantil A 05/02/19 Dim 20:00 CP VILANOVA A HC SANT JUST A
Prebenjamí B 09/02/19 Dis 09:00 CALDES Recam Làser B HC SANT JUST B
Aleví B 09/02/19 Dis 10:45 HC SANT JUST B CH JUNEDA A
Infantil A 09/02/19 Dis 12:00 HC SANT JUST A CAPELLADES HC
Benjamí A 09/02/19 Dis 12:00 CAPELLADES HC B HC SANT JUST A
Júnior A 09/02/19 Dis 13:15 HC SANT JUST A FC MARTINENC B
Aleví C 09/02/19 Dis 16:00 HC SANT JUST C CHP AMPOSTA
Prebenjamí A 09/02/19 Dis 17:15 HC SANT JUST A CP TORDERA A
Infantil B 09/02/19 Dis 18:30 HC SANT JUST B CP MANRESA A
CONSELL 09/02/19 Dis 19:30 RIPOLLET HC SANT JUST
Júnior B 09/02/19 Dis 19:45 HC SANT JUST B CP CALAFELL
Prebenjamí B 10/02/19 Diu 10:00 HC SANT JUST B CP SANT JOSEP BADALONA
PB-Iniciació 10/02/19 Diu 11:00 HC SANT JUST PHC SANT CUGAT A
Benjamí B 10/02/19 Diu 11:00 CP CORBERA B HC SANT JUST B
Aleví A 10/02/19 Diu 12:15 HC SANT JUST A CP VOLTREGÀ A
2CAT A 10/02/19 Diu 13:30 HC SANT JUST A CP SANT RAMON
Juvenil 10/02/19 Diu 17:30 BARÇA Lassa HC SANT JUST
Fem14 10/02/19 Diu 18:00 CH VILA-SANA HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 07
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Aleví B 12/02/19 Dim 20:00 HC SANT JUST B BARÇA Lassa
Prebenjamí B 16/02/19 Dis 09:45 HC SANT JUST B CP SANT CELONI A
Aleví C 16/02/19 Dis 11:00 HC SANT JUST C UE HORTA B
Aleví B 16/02/19 Dis 11:45 CP VILANOVA A HC SANT JUST B
Infantil B 16/02/19 Dis 12:15 HC SANT JUST B UE HORTA B
2CAT A 16/02/19 Dis 13:30 HC SANT JUST A HC SENTMENAT A
PB-Iniciació 16/02/19 Dis 16:30 MOLLETHC A HC SANT JUST
Benjamí A 16/02/19 Dis 16:30 HC SANT JUST A HC SENTMENAT B
Prebenjamí A 16/02/19 Dis 17:30 CHP SANT FELIU A HC SANT JUST A
2CAT B 16/02/19 Dis 17:45 HC SANT JUST B VILASSAR HC
NCAT 16/02/19 Dis 19:45 HC SANT JUST HC PIERA
CONSELL 17/02/19 Diu 10:00 HC SANT JUST CP CONGRES '
Prebenjamí C 17/02/19 Diu 11:00 HC SANT JUST C CP SANT RAMON A
Benjamí B 17/02/19 Diu 12:15 HC SANT JUST B CE ARENYS DE MUNT B
Juvenil 17/02/19 Diu 13:30 HC SANT JUST HC SENTMENAT D
Infantil A 17/02/19 Diu 13:45 CE VENDRELL A HC SANT JUST A
MiniFem 17/02/19 Diu 17:15 HC SANT JUST CP TORRELLES
Aleví A 17/02/19 Diu 17:45 IGUALADA HC B HC SANT JUST A
Fem14 17/02/19 Diu 18:30 HC SANT JUST PHC SANT CUGAT
JORNADA SETMANA 08
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Júnior A 19/02/19 Dim 22:00 CH RIPOLLET HC SANT JUST A
2CAT B 22/02/19 Div 21:00 CH CASTELLET HC SANT JUST B
2CAT A 22/02/19 Div 22:00 UE HORTA HC SANT JUST A
Aleví A 23/02/19 Dis 10:00 GIRONA Citylift CH A HC SANT JUST A
Benjamí B 23/02/19 Dis 10:00 LA SALLE BONANOVA B HC SANT JUST B
Júnior A 23/02/19 Dis 10:45 HC SANT JUST A CH JUNEDA-LLEIDA B
Prebenjamí B 23/02/19 Dis 12:15 HC SANT JUST B RIBES CP
Prebenjamí C 23/02/19 Dis 12:30 CLUB OLESA PATÍ B HC SANT JUST C
Juvenil 23/02/19 Dis 13:30 HC SANT JUST CERDANYOLA CH A
Prebenjamí A 23/02/19 Dis 15:30 HC SANT JUST A CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
Aleví B 23/02/19 Dis 16:00 CH MOLLERUSSA Previntegral A HC SANT JUST B
PB-Iniciació 23/02/19 Dis 16:45 HC SANT JUST CP TORRELLES
Infantil B 23/02/19 Dis 18:00 CT BARCINO HC SANT JUST B
CONSELL 23/02/19 Dis 18:00 CH PRAT HC SANT JUST
MiniFem 24/02/19 Diu 09:00 CH MATARÓ HC SANT JUST
Benjamí A 24/02/19 Diu 10:00 UEH BARBERÀ A HC SANT JUST A
NCAT 24/02/19 Diu 16:05 HC SENTMENAT HC SANT JUST

març

JORNADA SETMANA 09
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
PB-Iniciació 02/03/19 Dis 10:30 HC SANT JUST CE NOIA Freixenet A
Prebenjamí B 02/03/19 Dis 10:30 CP SANT JOSEP BADALONA HC SANT JUST B
Prebenjamí A 02/03/19 Dis 11:45 HC SANT JUST A CP VOLTREGÀ A
Juvenil 02/03/19 Dis 13:00 HC SANT JUST REUS DEPORTIU
Aleví B 02/03/19 Dis 15:30 HC SANT JUST B REUS DEPORTIU A
Prebenjamí C 02/03/19 Dis 15:30 HC PALAU PLEGAMANS E HC SANT JUST C
Aleví A 02/03/19 Dis 16:30 HC PALAU PLEGAMANS B HC SANT JUST A
Infantil A 02/03/19 Dis 16:45 HC SANT JUST A CP VILANOVA A
Benjamí B 02/03/19 Dis 17:15 CP RODA HC SANT JUST B
2CAT B 02/03/19 Dis 18:00 HC SANT JUST B CH RIPOLLET
NCAT 02/03/19 Dis 19:45 HC SANT JUST CE NOIA Freixenet
Fem14 03/03/19 Diu 10:45 HC SANT JUST HOQUEI BANYOLES
2CAT A 03/03/19 Diu 12:00 HC SANT JUST A CE CORNELLÀ
Infantil A 03/03/19 Diu 18:00 CE NOIA Freixenet A HC SANT JUST A
JORNADA SETMANA 10
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
CONSELL 09/03/19 Dis 09:30 HC SANT JUST CH CLARET '
PB-Iniciació 09/03/19 Dis 10:00 CT BARCINO HC SANT JUST
Prebenjamí A 09/03/19 Dis 10:00 JESUÏTES SARRIÀ A HC SANT JUST A
Benjamí A 09/03/19 Dis 10:00 CP VIC C HC SANT JUST A
Prebenjamí C 09/03/19 Dis 10:30 HC SANT JUST C CERDANYOLA CH B
Prebenjamí B 09/03/19 Dis 11:45 HC SANT JUST B CE CORNELLÀ
Aleví A 09/03/19 Dis 13:00 HC SANT JUST A CP VOLTREGÀ D
Benjamí B 09/03/19 Dis 15:30 HC SANT JUST B CP SANT RAMON A
MiniFem 09/03/19 Dis 16:45 HC SANT JUST CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
Aleví B 09/03/19 Dis 17:15 CH JUNEDA D HC SANT JUST B
Juvenil 09/03/19 Dis 17:30 IGUALADA HC A HC SANT JUST
2CAT B 09/03/19 Dis 19:00 CP CENTELLES HC SANT JUST B
2CAT A 09/03/19 Dis 19:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou HC SANT JUST A
Infantil B 10/03/19 Diu 11:00 MOLLETHC HC SANT JUST B
Júnior B 10/03/19 Diu 16:00 CH LLORET HC SANT JUST B
NCAT 10/03/19 Diu 16:05 CPH OLOT HC SANT JUST
Fem14 10/03/19 Diu 16:45 CHP SANT FELIU HC SANT JUST
Aleví C 10/03/19 Diu 17:00 CP CALAFELL B HC SANT JUST C
Júnior A 10/03/19 Diu 18:00 CHP SANT FELIU HC SANT JUST A
JORNADA SETMANA 11
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Aleví B 16/03/19 Dis 10:45 HC SANT JUST B CP TARADELL B
Júnior B 16/03/19 Dis 12:00 HC SANT JUST B FC MARTINENC A
Juvenil 16/03/19 Dis 13:30 HC SANT JUST CP MANLLEU B
Infantil B 16/03/19 Dis 15:35 HC SANT JUST B HC SENTMENAT D
PB-Iniciació 16/03/19 Dis 16:00 CH RIPOLLET A HC SANT JUST
Benjamí A 16/03/19 Dis 16:45 HC SANT JUST A CH LES FRANQUESES
Infantil A 16/03/19 Dis 18:00 HC SANT JUST A CP TORDERA A
2CAT B 16/03/19 Dis 19:15 HC SANT JUST B FD CASSANENC
CONSELL 17/03/19 Dis 09:30 HC SANT JUST LA SALLE BONANOVA '
Prebenjamí A 17/03/19 Diu 10:00 CP VILANOVA A HC SANT JUST A
Aleví C 17/03/19 Diu 10:45 HC SANT JUST C FC MARTINENC A
Prebenjamí C 17/03/19 Diu 11:00 MOLINS DE REI 2015 HC SANT JUST C
Júnior A 17/03/19 Diu 12:00 HC SANT JUST A CP MANRESA
2CAT A 17/03/19 Diu 13:30 HC SANT JUST A CP VILAFRANCA Capital del Vi B
MiniFem 17/03/19 Diu 16:00 HC SANT JUST CH VILA-SANA
Fem14 17/03/19 Diu 17:15 HC SANT JUST CH PALAFRUGELL
Aleví A 17/03/19 Diu 18:15 CP CALAFELL A HC SANT JUST A
Infantil A 17/03/19 Diu 20:00 REUS DEPORTIU HC SANT JUST A
JORNADA SETMANA 12
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Juvenil 22/03/19 Div 20:00 CE VENDRELL A HC SANT JUST
Júnior B 22/03/19 Div 21:30 CP CALAFELL HC SANT JUST B
Prebenjamí B 23/03/19 Dis 09:00 CP VIC D HC SANT JUST B
PB-Iniciació 23/03/19 Dis 10:30 HC SANT JUST CH MATARÓ
Prebenjamí A 23/03/19 Dis 11:45 HC SANT JUST A CALDES Recam Làser C
Aleví A 23/03/19 Dis 13:00 HC SANT JUST A CE NOIA Freixenet A
Prebenjamí C 23/03/19 Dis 15:35 HC SANT JUST C HC SFERIC
Infantil A 23/03/19 Dis 16:45 HC SANT JUST A BARÇA Lassa
2CAT B 23/03/19 Dis 18:00 HC SANT JUST B CALDES Recam Làser
Aleví C 23/03/19 Dis 19:00 CHP AMPOSTA HC SANT JUST C
Benjamí A 23/03/19 Dis 22:30 CP MANLLEU C HC SANT JUST A
2CAT A 24/03/19 Diu 09:00 FC MARTINENC HC SANT JUST A
Júnior A 24/03/19 Diu 09:00 FC MARTINENC B HC SANT JUST A
Aleví B 24/03/19 Diu 10:00 BARÇA Lassa HC SANT JUST B
Benjamí B 24/03/19 Diu 10:00 CH RIPOLLET HC SANT JUST B
Fem14 24/03/19 Diu 21:00 CH CASTELLET HC SANT JUST
MiniFem 24/03/19 Diu 22:00 CERDANYOLA CH HC SANT JUST
Infantil B 24/03/19 Diu 22:00 CP MANRESA A HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 13
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Aleví B 30/03/19 Dis 16:00 CH JUNEDA A HC SANT JUST B
Infantil A 30/03/19 Dis 16:45 CAPELLADES HC HC SANT JUST A
PB-Iniciació 30/03/19 Dis 22:00 PHC SANT CUGAT A HC SANT JUST
Benjamí A 31/03/19 Diu 10:45 HC SANT JUST A CAPELLADES HC B
Juvenil 31/03/19 Diu 12:00 HC SANT JUST BARÇA Lassa
Prebenjamí A 31/03/19 Diu 12:30 CP TORDERA A HC SANT JUST A
Prebenjamí B 31/03/19 Diu 13:30 HC SANT JUST B CALDES Recam Làser B
CONSELL 31/03/19 Diu 15:00 FC MARTINENC HC SANT JUST
MiniFem 31/03/19 Diu 16:00 HC SANT JUST HC ALPICAT
Fem14 31/03/19 Diu 16:00 CE VENDRELL HC SANT JUST
Benjamí B 31/03/19 Diu 17:15 HC SANT JUST B CP CORBERA B
2CAT A 31/03/19 Diu 18:30 HC SANT JUST A HC MONTBUI
2CAT B 31/03/19 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 HC SANT JUST B
Aleví A 31/03/19 Diu 22:00 CP VOLTREGÀ A HC SANT JUST A

abril

JORNADA SETMANA 14
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT B 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST B UEH BARBERÀ B
Fem14 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST CH VILA-SANA
Infantil A 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST A CE VENDRELL A
Aleví A 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST A IGUALADA HC B
Aleví B 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST B CP VILANOVA A
PB-Iniciació 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST MOLLETHC A
Prebenjamí A 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST A CHP SANT FELIU A
CONSELL 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST RIPOLLET '
Prebenjamí C 06/04/19 Dis 11:15 CP SANT RAMON A HC SANT JUST C
Juvenil 06/04/19 Dis 22:30 HC SENTMENAT D HC SANT JUST
Benjamí A 06/04/19 Dis 22:30 HC SENTMENAT B HC SANT JUST A
Benjamí B 07/04/19 Diu 10:00 CE ARENYS DE MUNT B HC SANT JUST B
Prebenjamí B 07/04/19 Diu 20:00 CP SANT CELONI A HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 15
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí C 13/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST C CLUB OLESA PATÍ B
Benjamí B 13/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST B LA SALLE BONANOVA B
Benjamí A 13/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST A UEH BARBERÀ A
Prebenjamí B 13/04/19 Dis 16:30 RIBES CP HC SANT JUST B
2CAT A 13/04/19 Dis 22:00 JESÚS, MARIA I JOSEP HC SANT JUST A
Fem14 13/04/19 Dis 22:00 PHC SANT CUGAT HC SANT JUST
MiniFem 14/04/19 Diu 21:00 CHP BIGUES I RIELLS A HC SANT JUST
2CAT B 14/04/19 Diu 22:00 CERDANYOLA CH B HC SANT JUST B
PB-Iniciació 14/04/19 Diu 22:00 CP TORRELLES HC SANT JUST
Prebenjamí A 14/04/19 Diu 22:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A HC SANT JUST A
JORNADA SETMANA 17
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
CONSELL 27/04/19 Dis 13:00 CP CONGRÉS HC SANT JUST

maig

JORNADA SETMANA 18
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT B 04/05/19 Dis 09:30 HC SANT JUST B CH LLORET
CONSELL 04/05/19 Dis 09:30 HC SANT JUST CH PRAT '
MiniFem 05/05/19 Diu 22:00 CP TORRELLES HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 19
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
MiniFem 11/05/19 Dis 09:30 HC SANT JUST CH MATARÓ
2CAT A 11/05/19 Dis 20:00 CLUB OLESA PATÍ HC SANT JUST A
2CAT B 11/05/19 Dis 22:00 CH SANTA PERPÈTUA HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 20
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT A 18/05/19 Dis 09:30 HC SANT JUST A CP MASQUEFA
CONSELL 18/05/19 Dis 13:00 CH CLARET HC SANT JUST
MiniFem 19/05/19 Diu 22:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 21
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT A 26/05/19 Diu 00:00 HC SANT JUST A UE LA GARRIGA

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net